Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Auto] Czy warto zakupić Mitsubishi Eclipse GS-T w wersji elitarnej?


Pitagoras333

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo, zauważyłem że na wyprzedaży jest elitarny eclipse gst, i chciał bym abyście się wypowiedzieli, czy warto go kupić za 5100 sb?

W klasie B mam mazde rx8'09 i bmw csl 3.0, te auta jakoś dają radę, czy eclipse ma nad nimi dużą przewagę? Wersja elitarna różni się osiągami od zwykłej ?

Opublikowano

Elitka jest trochę lepsza od zwykłej wersji.

Spisze się podobnie do MR2(trochę też zależy od trasy, ale ogólnie jest do niej podobny).

Jeśli Ci się podoba to jak najbardziej bierz. Jest to bardzo dobre auto w klasach B,C, D.

349241432911096669131.jpeg
Opublikowano

Nie ma wielkiej różnicy. Elitarny eclipse lepiej się prowadzi i można z niego puszczać muzykę.

Nie opłaca się go kupować, ponieważ za IGC jest dostępna jego normalna wersja, którą można wygrywać.

f

Opublikowano

Lepszym wyborem będzie mr2 czy zwykła wersja eclipse?

Jeżeli nie masz co robić z pieniędzmi to kup MR2, lecz aktualnie mało się to opłaca, bo za IGC mamy dobrego konkurenta MR2, czyli Eclipse GS-T ;)

f

Opublikowano

Posiadam w garażu mr2 lecz w klasie C, myślicie że dobrym krokiem byłoby podniesienie mr2 do B, a do C zakupienie eclipse?

Jak mr2 i eclipse mają się do mazdy rx8'09?

Opublikowano

Posiadam w garażu mr2 lecz w klasie C, myślicie że dobrym krokiem byłoby podniesienie mr2 do B, a do C zakupienie eclipse?

Jak mr2 i eclipse mają się do mazdy rx8'09?

Eclipse i MR2 to auta bardziej na proste trasy, a RX8 na kręte :)

Tak, byłby to dobry krok ;)

f

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...