Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Terraria] Zabijanie bossów moim sposoben


kubacacy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na początek dodam ze gram na androidzie.

 

Przejdę od razu do rzeczy...

 

1. Potrzebne itemki:

-Broń palna i trochę Ihor Bullets/ czar Golden Shower.

-Turtle armor

-Vampire knives.

 

2.Przebieg bitwy:

a)Przyzywamy bossa

b)Atakujemy go bronią wymienioną w pierwszym myślniku punktu 1, obniżając obronę przeciwnika o 20.

c)Strzelamy Vampiricami (Powtarzamy punkt B) i c), aż padnie).

 

Sposób łatwy, a dla mnie najlepszy

:-). Jeśli ktoś ma sugestie/zastrzeżenia to prosze w komentarzach.

 

Sposób testowany na bossach:

-Plantera

-Skeletron Prime

-Destroyer (Eee tego nawet bez ichoru idzie zabić)

-The twins

 

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

albo po prostu craftujesz włócznie z titatnium, zbroje z titanium na woja i napierd... bez przerwy destroyera. powypadają Ci hallowed bary robisz zbroje dla rangera, łączysz 2 molten fury z 20 sztabkami hellstona i napierd... twinsy i skeletrona xD plantere włócznią :) pozresztą żeby mieć vampirici musisz zabić plantere B) więc troszkę nieprzemyślany sposób ;p

304191415027212454880.jpeg
Opublikowano

to mi wygląda na "z*******y" sposób wymyślony tylko dla zrobienia pseudo [TuT]'a

oraz przez osobą która chyba nigdy nie "ukończyła" gry do końca bez haxów...

 

Golden Shower jeszcze ok... 

Vampirki to chyba oczywiste że jedna z lepszych broni do walki z bossami... WOW odkrycie...

 

+ poziom "graficzny" tego pseudo poradnika jest na strasznie niskim poziomie...

- brak kolorów

- brak obrazków ( bo w sumie jakie tu niby dodać )

Opublikowano

Jak ma sie vampire knives to mozna w 1 miejscu stac i tylko strzelac w bossa.... Nie trzeba sie bawic w zadna bron palna.

Odpisujesz na moj post? Dodaj @Aintence jesli chcesz abym go zobaczyl.


4F6xoLt.jpg

Opublikowano

to mi wygląda na "z*******y" sposób wymyślony tylko dla zrobienia pseudo [TuT]'a

oraz przez osobą która chyba nigdy nie "ukończyła" gry do końca bez haxów...

 

Golden Shower jeszcze ok... 

Vampirki to chyba oczywiste że jedna z lepszych broni do walki z bossami... WOW odkrycie...

 

+ poziom "graficzny" tego pseudo poradnika jest na strasznie niskim poziomie...

- brak kolorów

- brak obrazków ( bo w sumie jakie tu niby dodać )

zdobądź vampirki na androidzie a bd moim mistrzem. xD z tego co sie orientuje za cholere nie zdobędziesz bo... na andku nie ma crimsona. chyba że grałem w jakąś typowo starą wersje.

Zwracam honor, jest crimson na androidzie. zapomniałem :p To nie zmienia faktu, że nie zdobędzie crimson keya przed planterą ;) więc co z bossami zanim dostaniesz crimson keya? :p

304191415027212454880.jpeg
  • 3 miesiące temu...
  • Aive zmienił(a) tytuł na [Terraria] Zabijanie bossów moim sposoben

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...