Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem, dziwne kwadraciki po najechaniu na miniona/itp.


NudeOnion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witom

mom pewien problem:

ixrbla.jpg

reszta screenów:

 

2qq3to.jpg

35etdq.jpg

 

mam jeszcze kilka screenów, które pokazują dokładnie to samo.

 

Te sposoby nie zadziałały:

  1. Naprawa plików gry
  2. Reinstall LoL'a
  3. wyłączenie/włączenie opcji "obrys postaci"

 

Czego na pewno nie będzie to powodem:

  1. Słabego komputera.
  2. Bawienia się "expbotami" i innymi bolami/l#

 

Możliwa przyczyna:

  1. Windows 8.1 64bit
  2. Złe ustawienia gry
  3. config

 

To nie jest tylko na minionach, jest to także na bohaterach, smokach, wieżach.

 

Od razu info dla wszystkich "znafcuf" (bo takie odpowiedzi już się pojawiały): czyszczenie ciasteczek, rejestru, etc. nie pomogło także. Sprawdzę czy mam wszystkie sterowniki zupdate'owane i edytuję post: nie pisać takiej odpowiedzi (dla jeszcze bardziej niekumatych: nie pisać "a sterowniki próbowałeś zaktualizować?")

Pomocnik
Opublikowano

Ja miałem identyczny problem, lecz mnie to przeszło z czasem, też nic nie pomagało a w końcu po jakim patchu czy czymś wszystko się samo naprawiło. Więc Tobie też radzę chwilkę poczekać :)

Opublikowano

Usun config tak jak up jeżeli nie pomaga to zainstaluj najnowsze sterowniki karty graficznej,

nie jest to przyczyna windowsa 8 bo sam go mam i wszystko jest okej .

Bullet for my Valentine <3


Opublikowano

Tez tak mialem ale mi pomagalo restartowanie systemu, probowales?

„Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.”

~

Obi-wan Kenobi

Opublikowano

W LoL'u od dawna są takie problemy, jak kiedyś jeszcze grałem też je miałem, ale tak jak ktoś napisał wyżej, zawsze przechodziły same po pewnym czasie.

Opublikowano

To proste:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

- Format

 

 

 

 

 

Tak na poważnie to też tak czasami mam, napraw clienta jak nie pomoże to czekaj na patcha ;) . Albo samo przechodzi po czasie.

Opublikowano

zaktualizuj stery do karty graficznej,  a jeżeli już to robiłeś i przez to wystąpił ten błąd to przywróc poprzedni sterownik

MindlessCanineHanumanmonkey-max-1mb.gif

Opublikowano

Ja też tak kiedyś miałem lecz  np z potionem zamiast kółeczek kwadraty ... Z czasem mineło. Pewnie tobie też z czasem minie. Jak nie zastosuj się do rad powyższych. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...