Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dlaczego cały czas wyświetla mi się informacja, że mam prezent do odebrania?


CIESZY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam od jakiegoś czasu zauważyłem że za każdym wejściem do worlda wykakuje okienko z newsami a na dole jest tzw. FEED (mam angielską wersje) i tam na żółto jest napisane że mam nieodebrane gifty klikam reedem gift i włącza mi kryjówkę szukałem wszędzie w aftermarket u dealera wszedzie w zakładce gift pusto a informacje ciągle są prosze o pomoc :)

post-769146-0-80124600-1423343357_thumb.png

Opublikowano

Naciśnij klawisz "I" i otwórz prezenty tam gdzie je odbierasz...

Następnie poszukaj takiego przy którym będzie obrazek małego prezentu możliwe że wygrałeś 2 prezenty w dziedzinie, przeszukaj dokładnie listę i poszukaj obrazku małęgo prezentu jest on nałożony na te kwadraty

Blog_Achievement_Gadget2.jpgNumer '4' to twój problem

Nie ma znaczenia czy gra jest realistyczna czy nie, nieważne czy jest futurystyczna czy dotyczy przeszłości!


Nieważne czy ma dobrą grafikę, czy słabą, nieważne jest czy jest nowa, czy stara!


Gramy w gry które lubimy najbardziej, zaakceptuj wybory innych!


Bo wszyscy w nie gramy, jesteśmy jednością.


Jesteśmy Graczami!

Opublikowano

Naciśnij klawisz "I" i otwórz prezenty tam gdzie je odbierasz...

Następnie poszukaj takiego przy którym będzie obrazek małego prezentu możliwe że wygrałeś 2 prezenty w dziedzinie, przeszukaj dokładnie listę i poszukaj obrazku małęgo prezentu jest on nałożony na te kwadraty

Blog_Achievement_Gadget2.jpgNumer '4' to twój problem

Na ss-ie widać, że user nie ma nieodebranych prezentów za osiągnięcia ;)

f

Opublikowano

Firework, ale to chodzi o prezent - gift, sam to samo mam i to sie ma nijak do achievementow

Główne hobby - Jazda Oplem Signum 3.2 v6 2003.
League of Legends - Plat (nickname KiesieK v3)
Minecraft - głównie serwery modowane, pod nickiem "KiesieK"
PC: CPU i5 6600k @ 4.5GHZ, MOBO Z170A Gaming Pro Carbon, CPU Cooler Cryorig H5 Ultimate, RAM Geil Dragon 2x8GB 3000MHZ, GPU Asus Strix GTX 1060 @~2137mhz boost, PSU SilentiumPC Vero M1 600W, Case SilentiumPC Aquarius X70W, HDD 2xBarracuda 500 i 320, BRAK SSD - planowany SM961.<p> 

Opublikowano

To mogą być vinyle za zakup sb ;x

albo pakiety kart, sprawdź czy nie masz car prize albo platinium packów za 0sb w zakładce z kartami.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...