Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Podkręcenie procesora w laptopie i7-4500U


dzidek443

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam zamiar w moim laptopie podkręcić mój procesor I7-4500U, ponieważ uważam, że można z niego więcej wycisnąć.

Dane procesora:

2 rdzeniowy 4 wątkowy taktowanie: 1,8 do 2,4 GHz w trybie turbo do 3GHz.

Co o tym sądzicie? Dodam też, że maksymalna temperatura procesora jaką zauważyłem wyniosła 75stopni grając w bf4.

Opublikowano

Według mnie praca nie warta zachodu, róznicy tych kilkuset mchz nie odczujesz. A chłodzenia w laptopach zazwyczaj robionę są "na styk"

                                                                             

Opublikowano

Hmm chlodzenie raczej mam dobre a procesor wytrzyma wysoka temperature dopiero przy ok 75 stopni włącza się chlodzenie procesora pomimo tego mam jeszcze podkładke. 

Opublikowano

I tak 75 stopni to bardzo dużo nawet jak na laptopa. Proponuje przeczyszczenie a potem myślenie o "podkręcaniu"

                                                                             

Opublikowano

Zauważyłem też na youtube ktoś miał ten sam laptop co ja jak co to Dell inspiron 3537 i on przy użyciu programu throttlestop uzyskał w bf4 grając na multi na maksymalnych ustawieniach fps od 45 do 75 przy czym ja przy maksymalnych ustawieniach w bf4 nie na multi mam maks 35fps. Więc jakaś to różnica chyba jest :)

Opublikowano

w czym był taki sam ??  skoro inna grafika to juz był inny 

 

jak wiesz czym podkręcić to sobie sprawdzaj sam i nie licz na zbyt dobre efekty 

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

To są fejki, ja ponoć mogę grać na moim sprzęcie w far cry 4 na ultra w 50 fps.

                                                                             

Opublikowano

Gra, ale skąd wiesz na jakich detalach?

Oprócz tego opisu w tytule

                                                                             

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...