Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL] Anty-Atack blokuje dużą ilosc osób wchodzących na serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Skrypt AntyAtack
Jeśli w danym momencie wbije na serwer dużo osób przez chwile blokuje dostęp do wejscia na serwer
Version 1.0
===============================================================

Skrypt:

http://pastebin.com/qQugxkKL

Skan Strony:

 

===============================================================
KOMENDY:
/aa debug - Debugowanie systemu skyptu
/aa wejscie wylacz - Wylącza dostep wejscia na serwer
/aa wejscie wlacz - Włącza dostęp wejscia na serwer
/aa wylacz - Wyłącza skryptu
/aa wlacz - Włącza skryptu
/aa info - Informacje o Parametrów
/aa autor - Informacje o autorze skryptu
ZAKAZ PODSZYWANIA SIĘ POD AUTORA SKRYPTU!
Proszę nie krytykować to mój pierwszy taki skrypt ;)
Błędy prosze zgłaszać w komentarzach!
Opublikowano
 

Sory ale czemu ludzie tworzą skrypty jak mogą pluginy  :P
Ja wiem, że łatwiej ale skrypt bardziej obciąża serwer

 

 

Jeżeli byś pisał 10 pluginów drobnych to bardziej by obciążyły serwer niż skrypty

Oczywiście lepsze są pluginy lecz nie komentuj  pluginu skript  gdyż nie jest to odpowiedni temat.

-------------------------------------------------------

 

Lepiej użyć takiego zabezpieczenia, prostszy kod a możliwe że przydatniejszy.

//edit

Czekam na dalsze twoje skrypty, nie piszę że skrypt który wykonałeś jest słaby, lecz chyba lepsze zabezpieczenie dla serwera było by takie

Pytanko:

- Kiedy dodasz następny skrypt an forum ? (czy w ogólne dodasz )

on first join:
    wait 1 seconds
    kick the player due to "Wejdz ponownie"
on join:
   if {antybot-zalogowani} is not set:
       set {antybot-zalogowani} to 0
   add 1 to {antybot-zalogowani}
   {antybot-zalogowani} is larger than 5:
      kick player due to "Zapraszamy za 1minute"
every 30 seconds:
   set {antybot-zalogowani} to 0
on skript start:
   set {antybot-zalogowani} to 0
command /sprawdz:
   trigger:
       send "&6Licznik : &3%{antybot-zalogowani}%/10 :)"

Jeżeli mój post podoba ci się wciśnij: napispng_wpwaara.png Dzięki

Opublikowano

 

 

 

Lepiej użyć takiego zabezpieczenia, prostszy kod a możliwe że przydatniejszy.

//edit

Czekam na dalsze twoje skrypty, nie piszę że skrypt który wykonałeś jest słaby, lecz chyba lepsze zabezpieczenie dla serwera było by takie

Pytanko:

- Kiedy dodasz następny skrypt an forum ? (czy w ogólne dodasz )

on first join:
    wait 1 seconds
    kick the player due to "Wejdz ponownie"
on join:
   if {antybot-zalogowani} is not set:
       set {antybot-zalogowani} to 0
   add 1 to {antybot-zalogowani}
   {antybot-zalogowani} is larger than 5:
      kick player due to "Zapraszamy za 1minute"
every 30 seconds:
   set {antybot-zalogowani} to 0
on skript start:
   set {antybot-zalogowani} to 0
command /sprawdz:
   trigger:
       send "&6Licznik : &3%{antybot-zalogowani}%/10 :)"
Wiem że mój skrypt jest długi i mało przydatny ale jak tak się patrze to jak bym zrobił bez sekcji options i jedna komendę krótka dal tak jak ty to by ten skrypt był troszeczkę większy od twojego (Miałby 26 linijek a twój ma 16) ale za to ma więcej opcji :P
---------------------------------------------------
A co do skryptu następnego to powoli robię już następny (anty-relog z paskiem smoka, jeszcze ma kilka błędów) już wnet premiera (chyba jutro) :D
ps. jak zrobić taki kwadracik w którym zrobiłeś edit ? Bez cytowania kogoś wypowiedzi :huh:
Opublikowano
pierwszy "-" to, to że jest to skrypt.

drugi "-" to, to że jak jak ma się większy serwer to przy np otwarciu może zablokować.

 

Myślałem że to plugin wtedy to by zmieniło postać rzeczy, bo jednak z tego co widzę ten kod może trochu lagować serwer/zabierać RAM.

 

No, ale najważniejsze jest to że coś zrobiłeś i się rozwijasz, lecz nie zawsze musisz takie rzeczy udostępniać bo nie zawsze może to być dobre.

531001454960877632167.png

Opublikowano
 

 

pierwszy "-" to, to że jest to skrypt.
drugi "-" to, to że jak jak ma się większy serwer to przy np otwarciu może zablokować.
 
Myślałem że to plugin wtedy to by zmieniło postać rzeczy, bo jednak z tego co widzę ten kod może trochu lagować serwer/zabierać RAM.
 
No, ale najważniejsze jest to że coś zrobiłeś i się rozwijasz, lecz nie zawsze musisz takie rzeczy udostępniać bo nie zawsze może to być dobre.

 

pierwszy "-"Przecież pisze jak byk  u góry że to jest skrypt  :P , Jak robiłem ten temat to w temacie napisałem [skrypt] ale się zmieniło na [DL]

drugi "-"Wiem o tym ale jeśli dany serwer startuje można w sekcji options zmienić limit wchodzących graczy a jeżeli skrypt nie wyrabia można go wyłączyć komendą /aa wylacz lub zrestartować możliwość wejścia graczy /aa debug

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...