Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

 

Otóż rezygnuje z isro mam dość GF wiecznego wbijania + "turkuw" xD.

 

Chciałbym się zapytać gdzie mógłbym grać teraz w silka ....

 

Jakie są + i - grania i na tym i na tym ...

 

Powiem najlepsze warunki:

 

-Wolne serwy

-Bot działający a nie takie coś jak sibi z ślaczkami xD

-Raty nie robią różnicy

-Gap 100 + skille 100 lvl

-Europa ! xD

 

 

Z góry wielkie thx ! dam + ; D

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

Opublikowano

jesli maja byc te "warunki" to csro. wbija sie za pierwszym razem... europa... raty 1x

Today I’m gonna love my enemies

 

Reach out to somebody who needs me

 

Make a change, make the world a better place

 

’Cause tomorrow could be one day too late

Opublikowano

Ale tam lagguje ;//// bo kolega grał a może ksro ? są boty do ksro?

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

Opublikowano

Ale tam lagguje ;//// bo kolega grał a może ksro ? są boty do ksro?

 

Moze ma coś z łączem, spróbuj inni lagów nie mają. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Witam.

 

Otóż rezygnuje z isro mam dość GF wiecznego wbijania + "turkuw" xD.

 

Chciałbym się zapytać gdzie mógłbym grać teraz w silka ....

 

Jakie są + i - grania i na tym i na tym ...

 

Powiem najlepsze warunki:

 

-Wolne serwy

-Bot działający a nie takie coś jak sibi z ślaczkami xD

-Raty nie robią różnicy

-Gap 100 + skille 100 lvl

-Europa ! xD

 

 

Z góry wielkie thx ! dam + ; D

 

http://www.mpcforum.pl/topic/110821-tutrusro-rejestracja-download-zmiana-pw/

 

Niestety gap 90 ale za miesiac ma wejsc niby 100. wiec wbijesz juz 90 ^^

Gm robi eventy :D mozna wygrac itemy z item malla :P

Bot jest robi repota (ze wracaniem na spota) :D

Ale musisz miec poprawny nick nie mozesz wpisac asdakashdakjgaq

Nick musi byc po rosyjsku i musi on cos oznaczac czyli nazwa musi byc np.Pies,Kot, Dupa ;D

Opublikowano

http://www.mpcforum....load-zmiana-pw/

 

Niestety gap 90 ale za miesiac ma wejsc niby 100. wiec wbijesz juz 90 ^^

Gm robi eventy :D mozna wygrac itemy z item malla :P

Bot jest robi repota (ze wracaniem na spota) :D

Ale musisz miec poprawny nick nie mozesz wpisac asdakashdakjgaq

Nick musi byc po rosyjsku i musi on cos oznaczac czyli nazwa musi byc np.Pies,Kot, Dupa ;D

 

hmmm wygląda kusząco xD ale jest tam europa ?

 

@ZiomQ

 

Widziałem jak kolega gra na csro i miał teki laggi jakby miał dc dostać xD ale ja ściągnę zobacze ...

 

A są do csro boty?

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

Opublikowano

Tak jest europa.

 

free ong zazwyczaj do 20 lv jest :D

 

@Noob_Killer

 

musisz go widziec i nadusic na niego z shiftem albo jak masz go we friend lub w party match masz "Whisper" czy cos tak :D

Opublikowano

W Csro na Division 1 sa lagi ale jest specjalny program to tego ale trzeba często zmieniać ip w tym programie i to jest -

Ale na Division 2 bez programu niema wogle lagów

 

Powodzenia:)

Opublikowano

Ale są lagi które Cię zniechęcą do gry...

Wiem to z doświadczenia. Właśnie zacząłem na sjsro. Dziś rano wbiłem za 1 razem a lagi jakie były takie są ...

Opublikowano

hmmm wygląda kusząco xD ale jest tam europa ?

 

@ZiomQ

 

Widziałem jak kolega gra na csro i miał teki laggi jakby miał dc dostać xD ale ja ściągnę zobacze ...

 

A są do csro boty?

 

Boty są dwa, jeden chujowy (motyl) i drugi od kilo_kartofli jak dokończy to będzie zajebisty. ;)

 

Jeśli nie csro to rusro, jest bot darmowy, bardzo szybko potwory zamiata, dużo opcji, dokładniej Ribot. ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Boty są dwa, jeden chujowy (motyl) i drugi od kilo_kartofli jak dokończy to będzie zajebisty. ;)

 

Jeśli nie csro to rusro, jest bot darmowy, bardzo szybko potwory zamiata, dużo opcji, dokładniej Ribot. ;)

 

Hmm xD już zainstalowałem Csro ... ale mam takie laggi faktycznie jak bym miał dc dostać >.<

*SYGNATURA KTÓRA BĘDZIE ODPOWIADAĆ MAJKELOWI*

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...