Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

BoL Finn - skrypty nie injectują?


HeeCreator

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie, posiadam bola od Finna

wszystko pieknie działa , loguje się tylko problem w tym że skrypty nie chcą się injectować, wszystkie liby zupdatowane itd

wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Opublikowano

­Lepiej usuń to gówno, ten bypass od finna ma tyle dziur co ser szwajcarski. Od razu dostałem bana jak tego użyłem, a wcześniej używałem zwykłego bola przez co najmniej rok i teraz mam bana po 3 dniach jak zacząłem używać tego gówna od finna.

­

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nie używaj finna. Po 1 słabo działa po 2 łatwo o bana po 3 crashuje. Co do tematu to anti virusa wyłącz

Nieregulaminowa sygnatura.

Opublikowano

Nie używaj finna. Po 1 słabo działa po 2 łatwo o bana po 3 crashuje. Co do tematu to anti virusa wyłącz

Na c**j pierdolisz głupoty szansa na bana jest taka sama, działa tak samo jak się dobrze ustawi , i nie nie crashuje 

 

To że tobie się tak dzieje to nie znaczy że wszystkim

 

Pozdrawiam

Jeżeli w jakiś sposób ci pomogłem daj like pod moim postem ;)

Opublikowano

Nie używaj finna. Po 1 słabo działa po 2 łatwo o bana po 3 crashuje. Co do tematu to anti virusa wyłącz

 

Po 1 mi nie crashuje. Po 2 ja nie mam Anti Virusa. Po 3 on tylko nie inicjuje i nw dlaczego zwykły BoL też nie działa

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...