Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak działają kontrakty ? BUG NA ZAROBEK Jeżeli tak działają.


maczoch

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak to działa jak np wezmie kupie z rynku 10x mp9 hot rod factory new to czy z kontraktu też mi wyleci mag-7 buldożer factory new? Jak to działa?

Opublikowano

Jak dasz do kontraktu 10x MP9 Hot Rod FN to wyleci ci MAG-7 Buldożer, ale niekoniecznie FN.

Jakość skinów z kontraktów jest randomowa i nie ma znaczenia czy dasz same FN czy FT.

Opublikowano

@Flinn nie... dałem 10x aug skrzydła mw to wyleciał ak-47 bluelaminate mw, dalej jak dual beretty field tested to wyleciał dragon king ft...

graphic.png

Opublikowano

Tak mnie zaciekawiłeś, że aż sprawdziłem. Zrobiłem 2 razy kontrakt 10x Hot Rod fn i dwa razy wypadł buldożer ft ;-)

To ty bogaty jesteś jak zrobiłeś 2x kontrakt Hot Rod FN, bo to ok 400 euro.

 

 

EDIT: Z CS Wiki : the new weapon skin's exterior will be randomly chosen.

Czyli jakość nowego skina do broni będzie wybrana randomowo.

Opublikowano

To ty bogaty jesteś jak zrobiłeś 2x kontrakt Hot Rod FN, bo to ok 400 euro.

 

 

EDIT: Z CS Wiki : the new weapon skin's exterior will be randomly chosen.

Czyli jakość nowego skina do broni będzie wybrana randomowo.

 

 

MP9 Hot Rod po +/- 1euro jest. ;-)

 

 

Tak czy siak na pewno jest losowo.

Opublikowano

Stan wrzucanych skinów nie ma znaczenia, ale stan wyjściowego skina nie jest losowy, są pewne prawidłowości (nie mamy 20% szans na każdy stan). Niektóre skiny często wypadają FN, inne FT itp. A cena najczęściej jest adekwatna do rzadkości, więc czasem FN jest tańszy od reszty.

Tubady aka Chopey

❱❱❱❱ [Android] CS:GO Smoke Center ❰❰❰❰

 

Nie cheatuję.
Tubady.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...