Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Opłaca się kupować 1.6 na steam?


aresorek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1) Oczywiście, że tak, mix'y, esl etc.

Dostęp do serwerów steam, mniejsza szansa na cziterów.

 

2) Chyba nie trzeba odpowiadać ;)

Opublikowano

1) Oczywiście, że tak, mix'y, esl etc.

Dostęp do serwerów steam, mniejsza szansa na cziterów.

 

2) Chyba nie trzeba odpowiadać ;)

Na 2 trzeba odpowiadać bo dawno nie grałem i nie wiem jak jest teraz :)
Opublikowano

To tylko 10zł klucz, także nie są to wielkie pieniądze. Jest jeszcze sporo polskich serwerów, które są full całymi dniami.

Kupuje przez steama a nie przez jakieś zjebane allegro lub fabryke kluczy.
Opublikowano

1) Dzisiaj zakupiłem klucz steam. Moje wrażenia : Ogólnie przez 5 lat grałem na non steam byłem tam jednym z lepszych graczy na serwerach top15. No i wchodzę na serwer Cs 1.6 only steam. A tam : Wychodzę bania, bania, bania, bania. Jak grać ? Poziom jest wysoki. Dla zaawansowanych graczy. Lecz znacznie lepiej, więcej serwerów mniej odpałowców.

 

2) Tak jest dużo Graczy / Serwerów. Wybór masz nie mały, więc zawsze mozesz pograć na : CoD MoD czy FFA. Gra ogółem ciekawa i będziesz miał z kim zagrać. Osobiście mogę ci podać kilka świetnych serwerów.

Opublikowano

1. Tak kupuj. Zawsze można pograć Mixy, ESL oraz na Serwerach Only Steam.

2. Więcej gra NSów, ale Steam też dużo osób nadal gra.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...