Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Poprawa modyfikacje na większy zasięg


dRooom1337

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jestem w posiadaniu paczki modyfikacji minecraft, która pozwala uderzać z większej ilości kratek (o 1 kratke dalej się bije), lecz istnieje pewien bug, ponieważ ogień, kombinacja F3 + b są nieprzeciętnie duże. Przez co jest ten skrypt wykrywalny. Szukam dobrego informatyka/dewelopera, który pomoże mi ten błąd usunąć.Jeśli będzie trzeba ss to dam. Pisać PW lub na dole

Opublikowano

Nie pozbędziesz się tego buga bo bez tego nie działał by ten hack. Domyślam się że zwiększa on hitbox innych graczy dzięki czemu możesz sięgać ich z większej odległości.

 

 

Opublikowano

Jestem w posiadaniu takowego skryptu , tyle , że mojego autorstwa i nie ma takich błędów jak twój , napisz do mnie na pw , to obgadamy .

Opublikowano

@topic Pisz pw ! Mniejszy knock,większy kogoś,lepsze strefy,szybszy sprint,zabieranie po 2-3 użycia,zabieranie 1-1,5 hp co randomowy hit ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...