Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szukam bota ktory podnosi nie swoje itemy


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja uważam, że autor tematu powinien dostać perma za próbę kradzieży.

Rozumiem prosić o hacki które nie uprzykrzają innym graczom rozgrywki pokroju wallhacka, speedhacka czy podnoszenie wybranych SWOICH przedmiotów,

ale aby prosić o hacka który okrada innych jest nie na miejscu więc proszę  administrację o zachowanie się jak człowiek myślący a nie zwykły kretyn i wyciągniecie odpowiednich wniosków.

 

Trzeba mieć umiar we wszystkim.

0LsM05U.png

Opublikowano

A ja uważam, że autor tematu powinien dostać perma za próbę kradzieży.

Rozumiem prosić o hacki które nie uprzykrzają innym graczom rozgrywki pokroju wallhacka, speedhacka czy podnoszenie wybranych SWOICH przedmiotów,

ale aby prosić o hacka który okrada innych jest nie na miejscu więc proszę  administrację o zachowanie się jak człowiek myślący a nie zwykły kretyn i wyciągniecie odpowiednich wniosków.

 

Trzeba mieć umiar we wszystkim.

 

Perma?

 

Czys ty oszalal... Ten temat wyraznie sie nazywa boty/hacki wiec do tego jest...

A bana to mozna dostac w grze w ktorej sie go uzywa a nie tutaj.

Opublikowano

Perma?

 

Czys ty oszalal... Ten temat wyraznie sie nazywa boty/hacki wiec do tego jest...

A bana to mozna dostac w grze w ktorej sie go uzywa a nie tutaj.

Jak wiesz polskie forum musi przestrzegać polskiego prawa a w polsce kraść lub pomagać w kradzieży nie wolno.

Cyberkradzież też się do tego zalicza.

Chcesz coś dodać?

0LsM05U.png

Opublikowano

UP popieram całkowicie :D co to za gra jak jeden bd bić i taki "fagas" podleci i wszystko dla niego :( Co to za sprawiedliwość :D

Opublikowano

A ja uważam, że autor tematu powinien dostać perma za próbę kradzieży.

Rozumiem prosić o hacki które nie uprzykrzają innym graczom rozgrywki pokroju wallhacka, speedhacka czy podnoszenie wybranych SWOICH przedmiotów,

ale aby prosić o hacka który okrada innych jest nie na miejscu więc proszę  administrację o zachowanie się jak człowiek myślący a nie zwykły kretyn i wyciągniecie odpowiednich wniosków.

 

Trzeba mieć umiar we wszystkim.

Skończ już waść, wstydu oszczędź. xD

@RidensMoriar

/// http://metin2mod.tk/ml2010sf.html

d7hzeGE.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...