Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 15 - Podczas tworzenia sesji gry wystąpił błąd


WaldekLubieCie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ten problem to bug, który towarzyszy grze odkąd wprowadzono do niej tryb FUT.
Aktualnie nie ma dla niego rozwiązania, a EA nic sobie z tego nie robi.
Błąd ewidentnie wynika z braku synchronizacji danych przechowywanych na serwerach EA i gracz nie ma na jego pojawianie się żadnego wpływu.
Możesz ewentualnie spróbować kontaktu z pomocą techniczną EA.

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Fajnie EA -.- Electronics Arts rzekło, uwaga cytuję:,,Niestety jest to problem który ciągnie się za nami i niestety nic na to Panu nie mogę poradzić" To Ja tej Pani odpowiedziałem. ,,Wyżeracie od ludzi tyle pieniędzy, pieprzone Fifa Pointsy są strasznie drogie, a Wy wydajecie Pełną Wersję gry w serii Beta można by powiedzieć, bugów jest w cholerę dużo, nawet sobie nie mogę sobie zagrać z kolegą bo Serwery EA niestety nie chcą nas połączyć. Ja rozumiem jeszcze w Fifie 14 jakieś bugi. Ale w Fifie 15 gdzie wychodzi nowy silnik na PC wy robicie takie błędy. Wstyd po prostu, wstyd." I się rozłączyłem, no bo kurde mógłbym mieć Złotą Paczkę Premium i 4k Coinsów a tak to nie mam nic  :angry:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...