Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić plugin na komendy w skrzyniach?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W jaki sposób mogę napisać plugin, który będzie mieć za zadanie otwierania menu na komendę /menu


W którym będą itemy z dropem, efektami, itp.


Jest jakaś nazwa na to?


Wogóle da się w pluginie? Czy tylko skrypty,...


Opublikowano

Skript to także plugin, więc da się. Tutaj masz Bukkit Api:

http://jd.bukkit.org/rb/apidocs/ i działaj :D

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano

­Możesz zrobić to skryptem:

command /menu:
    trigger:
        open chest menu named "&4&lDROP" to player
        format slot 1 with diamond named "Diament" with lore "test"
        stop

wymaga: SKQuery

 

sygnatura.png

Opublikowano

Same otwieranie itd. menu nie jest trudne, ale jeżeli chcesz tam dać np. drop, możliwość kupna efektów, to będzie o wiele trudniej z tym. Jeżeli nie znasz się na tym, polecam użyć chestcommands'a.

 

 

 

 

fKJeAI4.jpg

 

 

 

Opublikowano

Same otwieranie itd. menu nie jest trudne, ale jeżeli chcesz tam dać np. drop, możliwość kupna efektów, to będzie o wiele trudniej z tym. Jeżeli nie znasz się na tym, polecam użyć chestcommands'a.

 

Drop ciężki? Chce wyswietlic np diaxa na ktorym bd pisac np 0.7%

 

a do efektów chcę zrobić że jak nacisnę na np kilof to na czacie wyśle do mnie komende na kupno

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/1146456-dl-zmiana-spawnera-za-pieniadze-w-oknie-inventory/

 

Ten plugin mógłby Ci się przydać do tego, jeżeli znajdziesz działający link  ;) daj znać  ^_^

Jeżeli pomogłem, daj + Ciebie nic nie kosztuje Mi znaczy wiele.

 

 

 

 

 

 

 

Zachęcam do podsyłania pomysłów na film jako poradniki na YouTube

 

Opublikowano


Tworzysz nowe ekwipunek który właścicielem jest null, otwierasz i dodajesz itemy koniec.
 

InventoryType 
InventoryView 
InventoryHolder 
PlayerInteractEvent 
ItemMeta
ItemStack

­

Opublikowano

 

Tworzysz nowe ekwipunek który właścicielem jest null, otwierasz i dodajesz itemy koniec.

 

InventoryType 
InventoryView 
InventoryHolder 
PlayerInteractEvent 
ItemMeta
ItemStack

­

 

 

ok DZIEKI

Temat do zamknięcia

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...