Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Karta zintegrowana na płycie głównej nie działa


Werran

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć wszystkim. Mam problem z zintegrowaną kartą graficzną na płycie głównej. Niedawno dostałem drugi monitor i chciałem sobie podłączyć go pod zintegrowaną ponieważ na mojej Nvidii GTX 760 nie ma wejścia D-Sub. Podłączyłem więc ten monitor pod zintegrowaną ale widziałem tylko czarny ekran. Pogrzebałem w biosie, włączyłem wielomonitorowość karty ale nadal komputer nie widzi wyjść na podłączenie do zintegrowanej.

Karta graficzna: Gigabyte GeForce GTX 760 OC

Płyta główna: MSI B75A-G43

Procesor:Intel Core i5-3350P

Monitor podcyonz pod Nvidie(DVI):  BenQ GW2265M

Monitor, który chcę podłączyć pod zintegrowaną: NEC LCD 190V

 

Aha i jeszcze jedno, kabel nie może być wymieniony w tym NEC'u ponieważ jest przypięty na stałe. A wiem, że to coś siedzi w płycie głównej, bo podłączyłem mojego BenQ do zintegrowanej i też nie działał.

 

Licze na szybką pomoc, mam nadzieje, że co kilka głów to nie jedna :D

 

,,Miecz przez­nacze­nia ma dwa os­trza. Jed­nym jes­teś ty."

~~Andrzej Sapkowski

Opublikowano

Jeżeli dobrze myślę nie można mieć 2 kart graficznych włączonych jednocześnie 



Powiem ci że posiadam MSI GTX 750 TI Boost 

Mam miałem taki sam problem kupiłem przejściówkę i po problemie

h5BcWpn.jpg

Opublikowano

Cóż, chyba nie będę mieć wyjścia, niefart jest taki, że miałem przejściówkę lecz zaginęła w akcji.

Dzięki za informacje, kiedyś czytałem, że ludzie mają po dwie karty graficzne więc warto było spróbować :)

 

,,Miecz przez­nacze­nia ma dwa os­trza. Jed­nym jes­teś ty."

~~Andrzej Sapkowski

Opublikowano

ale bzdurami cie zasypał

 

można mieć dowolną ilość kart włączonych pod systemem , windows akurat obsługuje bez problemu aż 9 karty graficznych na raz 

 

a tak prawdę mówiąc ty wcale nie masz grafiki na procesorze,

więc jest po problemie i nie ma co szukać na płycie  czegoś co nigdy nie miałeś i nigdy nie działało w twoim przypadku 

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...