Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić warpy tylko dla VIPa?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrób permissions "essentials.warp" tylko dla VIP'a.

Chyba, że gracze na twoim serwie też używają warpów.

Opublikowano

Tak własnie

 

Zrób permissions "essentials.warp" tylko dla VIP'a.

Chyba, że gracze na twoim serwie też używają warpów.

Tak własnie... Chodzi o to zeby Vip mogl tylko na tego WARP iść

Opublikowano

W essentials jest wbudowany - Warp wiec permissja dla vipa jak sie warp nazywa sie vip. ---->  

 essentials.warp  ///// musi byc bo inaczej gracz nie moze wogule komendy /warp uzywac

 essentials.warp.list ///// jak chcesz zeby mogli widziec liste dostepnych warpow

 essentials.warps.vip   //// pozwala graczowi na teleport na nazwany warp.   np. jedzienie to essentials.warps.jedzenie a jak vip to essentials.warps.vip

 

 

Chyba pomoglem

 

Wiktor

Opublikowano

jeżeli tylko vip ma uzywać

To daj mu essentials.warps.vip


a graczowi daj
- -essentials.warps.vip

Dziękuje dowidzenia!

Profil Steam ---->  *Kliknij*


Chcesz posnapować? *-* Dodaj : gabryyy997

Opublikowano

jeżeli tylko vip ma uzywać

 

To daj mu essentials.warps.vip

 

 

a graczowi daj

- -essentials.warps.vip

 

Dziękuje dowidzenia!

po co odejmowac permissje graczowi jak dasz vipowi essentials.warps.vip to nie musisz dawac dla gracza tego minusa wiec.

 

 

Chyba jak gracz ma dziedzicic komendy to dopiero to sie robi ale nie wczesniej

Opublikowano

jeżeli tylko vip ma uzywać

To daj mu essentials.warps.vip


a graczowi daj
- -essentials.warps.vip

Dziękuje dowidzenia!

Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec Do gry nie wszedłem na moment, i nie, nie wszedłem dla monet


Wiem to, gdy tęsknie za domem, i kiedy pędzę na koniec 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...