Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Fish bot PL kamer mod


matek123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemano, przeczytałem parę tematów na ten temat, ale dalej mam problem mianowicie ustawiam reakcje FB : 2.85 oraz delay 4.5 i za cholerę nie chce nic złowić. Bardzo proszę o pomoc.

Druga sprawa jak myślicie co ile najlepiej robić tzw "odpoczynek" od fb na plu żeby nie rzucało się w oczy w logach?

Opublikowano

Ja co 3 dzień stawiam 4 konta w różnych miejscach na 2 góra 2.5h i od 5 miesięcy zero bana, choć powiem zarobek słaby

W pozostałe dni w świątyni gonią za rudami

Opublikowano

2.80 i delay 4.0
praktycznie cały czas u mnie FB chodzi na 1 - 2 kontach i średnio co 3-4 dni banik, ale i tak postacie cały czas się dorabiają więc jest git ;)

Opublikowano

Aha aha dzięki panowie za odp, wujka, dziadka google już się pytałem, ale powiedział mi że "xddddddddddddddddd nie wię", a gdzie panowie da się łowić ryby oprócz m1 i m2 przesiedziałem w imha troche czasu i nie złowił nic tak samo w oazie, dolina i świątyni może to od + wędki zależy? Jak sądzicie? 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...