Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Jak usunąć blokadę dwóch wiadomości


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, 

Może w tytule nie wyraziłem się jasno, ale postaram się wytłumaczyć o co chodzi. A więc wczoraj jeden z moich Moderatorów, gdy budował coś, zauważył błąd. Wpisywał //set 43 i nie mógł po chwili tego samego wpisać jak jakiś spam by to był. po tym wpisywał np. /s i znowu normalnie wpisywał komendę //set 43 i potem znowu /s itp. Do tego anticheat go cofa za latanie, używam NoCheatPlus.

 

Co robić? 

Promuje serwery na mclista skype ak.4772

Opublikowano

Jeśli się nie myle nocheatplus posiada permisje dla graczy, którzy mogą ,,latać na odpale".

Jeśli masz opa to oczywiście tą permisje masz i ty z tym problemu nie masz.

 

Co do pierwszej rzeczy.. Nie rozumiem ; d.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

A przypadkiem nie ma specialnego uprawnienia dla adminow ze ten plugin ich ignoruje? bym polecil sprawdzic.

 

Moze podaj config od pluginu spamm i antycheat

Opublikowano

Confingi itp podam potem, bo aktualnie nie ma mnie w domu. Co do pierwszej rzeczy. Jak mój moderator budował i korzystał z //wand i wpisywał //set itp. to wyświetlił się mu napis 

 

Please do not repeat the same (or similar) command 

 

I pytanie jest proste co zrobić by mógł wpisywać komendę cały czas. w sensie jedna pod drugim.

Promuje serwery na mclista skype ak.4772

Opublikowano

Aaa.

Pewnie masz jakiś plugin co ogranicza spam komendami graczom - nie dałeś wyjątku dla modetatorów tak samo jak w ncp.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Czyli jak mam dać ten wyjątek modom?

 

 

Jakaś permisja czy co? Pluginy mam podstawowe czyli esseniatls itp.

 

 

Jakiś pomysł? pilnie potrzebuje.

Promuje serwery na mclista skype ak.4772

Opublikowano

Na bank nie masz podstawowych skoro blokuje spam komendami. Musisz miec cos od czatu (chyba, ze wlaczyles cos w essentials).

 

Co do ncp to zajrzyj do dokumentacji w dzial permission.

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Może NoCheatPlus blokuje? a może ChatControl?

Promuje serwery na mclista skype ak.4772

Opublikowano

Z tym lataniem dalej to samo ;/ jakieś propozycje?

Promuje serwery na mclista skype ak.4772

Opublikowano

­ChatControl blokuje, bo masz włączoną opcję no-commands-spam. ;)

Latanie blokuje NCP, dodaj permisję nocheatplus.admin.

 

nocheatplus.admin daje też inne permisje (np. banowanie nocheatplusem, wyświetlanie wiadomości itd.), które akurat mogą nie być przeznaczone dla moderatora.

 

nocheatplus.checks.moving.survivalfly - permisja, która pomija cofanie od latania.

 

 

 

 

fKJeAI4.jpg

 

 

 

Opublikowano

Nadal cofa niestety.

 

lista pluginów.

Authme

azrank

chatcontrol

essentials

chestcommands

holographicdisplas

lwc

mobarena

multiverse

nocheatplus

otherdrops

protocal lib

vault

world border

worldedit

worldguard

Zavautomessager

Promuje serwery na mclista skype ak.4772

Opublikowano

Gdyby to był ncp to by na chcacie pisalo cos w tym stylu

Player <nick> tried to survival fly on <koordynaty>.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...