Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Battlefield Hardline- nowy dzial.


MisSsieK

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tak jak w temacie. Mimo to ze gra oficjalna premiere ma 17-20 marca (zaleznie od kraju) to jest juz beta (do niedzieli) i dzial by sie przydal poniewaz pierwsze tutoriale/dyskusje juz by zaczely powstawac. Nie wiem kto jest modem BF'a dlatego tworze ten temat dlatego iz uwazam ze oddzielny dzial juz by sie przydal. :)

Pozdrawiam.

Opublikowano

Od momentu otwarcia bety pojawił się ledwo 1 temat dotyczący gry Battlefield Hardline, więc obecnie nowy dział nie ma sensu, ale tak czy inaczej powstanie w odpowiednim czasie.

Opublikowano

Także myślę, że lepiej poczekać do premiery i zobaczyć wtedy.

Teraz jestem na nie. Chyba, że będzie po premierze gry, wtedy można zobaczyć jak ta gra jest dobra i dopiero wtedy dać dział testowy.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Nie ma się co śpieszyć, subforum Hardline w dziale Battlefield i tak prędzej czy później powstanie.

Na nie, bo jak beta się skończy to w dziale pewnie będzie cisza, poczekajmy do premiery.

Opublikowano

Nie ma się co śpieszyć, subforum Hardline w dziale Battlefield i tak prędzej czy później powstanie.

Na nie, bo jak beta się skończy to w dziale pewnie będzie cisza, poczekajmy do premiery.

Admin Cienia
Opublikowano

Póki co jest zbyt wcześnie, poczekajmy do premiery to pomyśli się o wprowadzeniu.

1294477714-U1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...