Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 15 - Zawodnicy z ligi niemieckiej


CastroTM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co myślicie o Lahm'ie na pomocy, Neuerze na bramce i Reusie na lewym skrzydle? Schweinsteiger ogólnie gra słabo, Adler 7/10, a Ribery jest za słaby fizycznie...

Opublikowano

Lahm? Tylko i wyłącznie ŚPD.

Neuer? Nie ma takiej siły, która by mnie do niego przekonała, najchujowszy bramkarz w tej fifie, zdecydowanie weź Leno lub Romana.

Reus to prawilny wybór, Ribery to drewno straszne wg mnie, a Marco cuda tworzy.

Schweinsteiger to bardzo dobry zawodnik, ja osobiście go polecam.

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

Ribery gra dobrze, trzeba tylko wykorzystać jego umiejętności, ale lepszy na skrzydle będzie Reus.

Lahm to tylko na PO xD

636451494245979649038.gif

Opublikowano

Ribery gra dobrze, trzeba tylko wykorzystać jego umiejętności, ale lepszy na skrzydle będzie Reus.

Lahm to tylko na PO xD

No ale mówimy tu o zwykłej karcie, ew. IF, a taką kartą na PO nie przerobisz.

 

Ribery... może, ale nie dla mnie i tak samo nie polecam go jak ktoś o niego pyta. :P

727881401622271220780.jpeg
Opublikowano

No ale mówimy tu o zwykłej karcie, ew. IF, a taką kartą na PO nie przerobisz.

 

Ribery... może, ale nie dla mnie i tak samo nie polecam go jak ktoś o niego pyta. :P

 

W karierze przerobię.

Nie wiem czy autorowi chodzi o FUT.

636451494245979649038.gif

Pasjonat
Opublikowano

Neuer i jego cena w porównaniu do umiejętności w grze powala, mistrz  :rolleyes:

 

Reus na lewym skrzydle to bardzo dobry wybór, Ribery trochę kuleje w ich porównaniu. Nie samych statystyk, ale w grze.
Schweinsteiger? Tak naprawdę to nie wiem co Ci w nim nie odpowiada. Możesz za niego użyć Gundogana, Gustavo, Mkhitaryana, Kagawe (w IF też).

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...