Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TheNitroZyniak - czyli prawdziwe oblicze na TeamSpeaku


ElHeat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

­To ze jest kretynem wiadomo jest od dawna jak i cała ta banda nieudaniczków z JP Armii.

Dokładnie, 20-letni chłop wyglądający i zachowujący sie jak 13-latek z ADHD. Idiota tak samo jak gówniarze, którzy go oglądają

Opublikowano

Robi z siebie dziecko.. Niestety są ludzie którzy to oglądają..

sygnatura to nie miejsce na takie oferty, skorzystaj z działu giełda.

Opublikowano

A mnie ten gościu bawi. Lubię czasem wejść na jego kanał i posłuchać jak robi z siebie debila, szczególnie te rozmowy telefoniczne... :-P

Opublikowano

A mnie ten gościu bawi. Lubię czasem wejść na jego kanał i posłuchać jak robi z siebie debila, szczególnie te rozmowy telefoniczne... :-P

ja oglądam tylko fife jesli cos opowiada, bo niekiedy mozna sie czegos dowiedziec ciekawego.

#

co jest na tym nagraniu? nie mam aktualnie na czym przesluchac dlatego pytam ;x

Opublikowano

ja oglądam tylko fife jesli cos opowiada, bo niekiedy mozna sie czegos dowiedziec ciekawego.

#

co jest na tym nagraniu? nie mam aktualnie na czym przesluchac dlatego pytam ;x

Nic, biały ekran. Dzwoni do ludzi przez Skype i np.: Zgłasza na gwarancję kulki analne i mówi, że nie może się załatwiać itp. Mnie to bawi, śmieszne rzeczy.

Nie poniesie konsekwencji, bo dzwoni ze skype i mieszka w Hiszpanii.

 

@down aaa

Opublikowano

Nic, biały ekran. Dzwoni do ludzi przez Skype i np.: Zgłasza na gwarancję kulki analne i mówi, że nie może się załatwiać itp. Mnie to bawi, śmieszne rzeczy.

Nie poniesie konsekwencji, bo dzwoni ze skype i mieszka w Hiszpanii.

o rozmowach wiem, pytalem o nagranie podane wyzej :)

Opublikowano

Przecież on nie zachowuje się tak od dzisiaj, praktycznie od kiedy założył konta tak dziko się zachowuje ale nic z tym nie zrobisz, ja także czasami wchodzę na jego kanał żeby pooglądać czy to League of Legends czy tam inne gry ale tak to sporadycznie i nie śledzę go na okrągło. 

Opublikowano

Wszyscy po nim jadą a on ma to w dupie bo przez miesiąc zarobi więcej niż rodzice nie jednego typa przez rok ;).

784091427630431250239.png

Regulamin sygnatur

Opublikowano

Przepraszam bardzo, że się wtrącę? Dlaczego ten temat jest tu zamiast w pogaduszkach? Był tam wcześniej, kto przeniósł? Ten dział jest związany z samym komunikatorem a nie z osobami, które go używają.
Do samej osoby nie znam go lecz wiem jak się zachowuje i nie lubię takiego zachowania, pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...