Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak przywrócić system do stanu początkowego windows 8


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

nowego windowsa mam kupywać ? xD kupiłem ze salonu lapka nie dają w nim płyty

Jak kupiłeś nowego to średnio możliwe, że nie masz partycji recovery, nawet pośrednio licencja OEM Windowsa wymusza jej instalowanie.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Nie ma problemu, klucz masz w biosie i przy instalacji systemu sam się doda. Tu masz bardzo dobry temat

http://winclub.pl/topic/1023-win-8-klucz-w-bios/page-2

I ważny ten post

http://winclub.pl/topic/1023-win-8-klucz-w-bios/?p=16465

Jak będziesz szukać systemu, to Windows 8 Core, taki (już był..) prawie zawsze dodawany

Od dnia 1.11.2013r. 14:17 zobaczono moje posty licznik-56-90712-stat.png razy ;)


 


 

Opublikowano

O ile mi wiadomo Win 8 ma ciekawą opcje. Wchodzisz w ustawienia >  Aktualizacje i odzyskiwanie > Odśwież komputer.

Jedna z tych opcji wymaga płyty tak czy tak.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

wymaga jeśli były większe aktualizacje ściągane  i może poprosić o płytkę z instalką  bo w sumie część obrazu płyty jest już na dysku w systemie

 

zresztą ma opcje niech sobie sam sprawdzi 

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Jeżeli kupywałeś lapka z windowsem to nie masz pod spodem  naklejki z kodem?

                                                                             

Opublikowano

skoro miał z systemem to musi mieć nalepkę +nośnik na którym jest instalka ( pewnie był to dysk twardy,  OEM jest kopiowany na dysk i użytkownik powinien sam sobie nagrać ją , pisze to w instrukcji obsługi pewnie zresztą nigdy nie czytanej )

 

jak nie miał z systemem to już jego problem jaki windows i skąd go weźmie 

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Możliwe że zakupił laptop używany z wgranym Windowsem, często tak jest w jakiś komisach komputerowych, tak samo jak idziemy z komputerem aby nam wgrali system, nikt nam nie daje kodu ani cd, więc też nie przywrócimy systemu, jedynie musimy wrócić się z tym z powrotem do komisu. Jak pamiętam takie wgranie kosztowało w granicach 80-100zł

Opublikowano

no, ale jeśli usunełem właśnie te pliki z recovery.. 

 

O ile mi wiadomo Win 8 ma ciekawą opcje. Wchodzisz w ustawienia >  Aktualizacje i odzyskiwanie > Odśwież komputer.

wymaga płytę 

8547014573848511113729.jpeg


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...