Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja] Seria konkursów w dziale GTA!


TheGrubyLolek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

129901422993868291096.png


acgBzBc.png


Witajcie!


Ten temat służy do dyskusji nt. konkursu pt. "Seria konkursów w dziale GTA"


Jeśli macie jakiekolwiek wątpliwości/pytania/zastrzeżenia - piszcie śmiało.


 


( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Co w momencie gdy w dwóch konkursach jedna osoba zdobędzie 1 miejsce? Nagroda przepadnie? Jest taka możliwość?

Jeśli osoba X weźmie udział w konkursie 1, oraz 2 i z @TheVolume dojdziemy do wniosku, że w obu konkursach jego "prace" są najlepsze to wygra oba konkursy na pierwszym miejscu otrzymując Blue Member za konkurs 1 i Championa za konkurs 2.

Z tym czy nagroda przepadnie to za bardzo nie rozumiem.

Możliwe jest, ale za często się to nie zdarza ;)

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Opublikowano

Rozumiem że w konkursie trzecim, jest siedem miejsc zdobywających nagrody? I wylosowane 7 osób dostanie losową nagrodę, czy np losujecie jedną osobę, która dostaje pierwszą nagrodę, drugą osobę, która dostaje drugą nagrodę, itd?

Opublikowano

Takie są nagrody za losowanie:

Champion (x1)

Wyzerowanie paska ostrzeżeń (x1)

-10% z paska ostrzeżeń (x3)

-5% z paska ostrzeżeń (x4)

60 like (x1)

15 like (x3)

10 like (x4)[code=auto:0]

Łącznie jest ich 7, ale niektóre się powtarzają, więc rozdanych nagród będzie 15.

Kolejność jest taka jak tutaj, czyli losujemy jedną osobę i osoba wylosowana dostaje Championa. Potem losujemy osobę i osoba wylosowana wygrywa wyzerowanie paska ostrzeżeń.

Następnie losujemy trzy osoby i one dostają -10%.

I tak dalej z kolejnymi nagrodami. Czyli potem znowu cztery osoby i one dostają -5%.

Z lajkami to samo - czyli losujemy po kolei tyle osób ile jest nagród, czyli 1 -> 3 -> 4.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...