Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Half-Life Launcher przestał działać


Profesor_krawat

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

( mam win 8 ) Ja np. muszę otwierać jako administrator :) Spróbuj tak jak Ja.

4rsu52.jpg


"Idź dumnie przed siebie, życie to twoja scena

I nie pi*rdol farmazony, które słyszysz na swój temat."

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Więc tak mam na to 3 sposoby:

1.HL może być blokowany przez zaporę systemu zabezpieczeń. Żeby sprawdzić wejdź w panel sterowania ---> centrum zabezpieczeń ---> zapora systemu windows ---> zezwalaj programowi na dostęp przez zaporę systemu Windows i tam zaznacz sobie wszystkie programy związane z cs'em, czyli Steam, Half-Life Launcher oraz Counter-Strike. 

2.Uruchom w trybie zgodności Windows XP Service Pack 3.

3.Zainstaluj cs'a NS która jest specjalnie na wersje systemu windows 8.

­Życie jest podłe, pamiętaj dziecko. Nie trzeba umrzeć żeby przeżyć piekło. - PIH


chadanako_rhspsqr.png

Opublikowano

Więc tak mam na to 3 sposoby:

1.HL może być blokowany przez zaporę systemu zabezpieczeń. Żeby sprawdzić wejdź w panel sterowania ---> centrum zabezpieczeń ---> zapora systemu windows ---> zezwalaj programowi na dostęp przez zaporę systemu Windows i tam zaznacz sobie wszystkie programy związane z cs'em, czyli Steam, Half-Life Launcher oraz Counter-Strike. 

2.Uruchom w trybie zgodności Windows XP Service Pack 3.

3.Zainstaluj cs'a NS która jest specjalnie na wersje systemu windows 8.

Możliwe jest także, że config jest źle ustawiony. Usuń go wchodzisz w folder z zainstalowanym Cs'em Główny z configiem jest to Cstrike.

 

Usuń go, spróbuj ponownie wejść w cs'a.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...