Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

FIFA 15 - Czy warto kupić Cecha? Opinia


GDA™

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wole De Gea osobiście.Dla mnie broni fenomenalnie a także jest o wiele tańszy.Ale jak masz kase to lepiej kup Courtois najlepszy bramkarz i w Bpl i  w całej grze.

                                                  21f0dgn.jpg

Opublikowano

Mi Cech bardzo dobrze bronił i osobiście go polecam, jednak najlepszy jest Courtois :)

Jedna wiara, jeden klub, Real Madryt aż po grób.

Opublikowano

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Kupiłem de gea i w sumie nie jest zły lecz martwi mnie trochę jego obrona przy główkach.

sygnawv.png
Opublikowano

Osobiście najbardziej z wszystkich bramkarzy polecam Hugo Llorisa. Broni fenomenalnie, jest całkiem wysoki i zgrywa się z Kościelnym co dla wielu jest wielkim plusem (Jeden z najszybszych ŚO w BPL). De Gea mi nic nie bronił, a Cecha i Courtois nie miałem, ale wnioskując po meczach z moimi przeciwnikami warto również kupić Cecha bo wyciągał piłki niesamowicie, a tymczasem Courtois stał jak słup soli i obserwował piłki wpadające w jego bramke.

db3ef550273c4d9aa8177179f0907767.png

Pasjonat
Opublikowano

Z De Gea można skleić fajną hybrydę i tu jest też jego plus, poza tym wersja informa jak dla mnie jest bardzo dobra. Cech też wg mnie sobie bardzo dobrze radzi, czego nie mogę powiedzieć o Courtois.

Jeśli oczekujesz na moją odpowiedź - oznacz mnie @m0u

Opublikowano

Wole De Gea osobiście.Dla mnie broni fenomenalnie a także jest o wiele tańszy.Ale jak masz kase to lepiej kup Courtois najlepszy bramkarz i w Bpl i  w całej grze.

W całej grze to raczej Leno jest OP bramkarzem.

 

Ja osobiście polecałbym tak jak kolega MaX095 De Gea. Świetny bramkarz, bardzo tani w dodatku.

727881401622271220780.jpeg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...