Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dla wszystkich co nie wierzą w unbana


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Summoner,

We have a Player Behavior team in place dedicated to working with these requests, so I need to transfer your ticket. A Player Behavior Specialist will be contacting you as soon as they can.

Thank you for your patience!

Master O 
Player Support Specialist 
The Wandering Master

Opublikowano

Przecież nic nie wynika z tej wiadomości, Twój ticket został przesłany do innego działu. Nic więcej

wierzą*

Opublikowano

 

Summoner,

We have a Player Behavior team in place dedicated to working with these requests, so I need to transfer your ticket. A Player Behavior Specialist will be contacting you as soon as they can.

Thank you for your patience!

Master O 

Player Support Specialist 

The Wandering Master

 

 

Angielski nie na poziomie żuka gnojaka, żeby skumać, że tylko przenieśli Twój temat do innego działu?

Opublikowano

Angielski nie na poziomie żuka gnojaka, żeby skumać, że tylko przenieśli Twój temat do innego działu?

A ROZUMIESZ ZE MI ODBANOWALI JUZ INNE KONTO?

Opublikowano

Jak nie zamkną, to wklep ostatnią wiadomosc jak nic nie da to napisz ze nie zyczysz sobie rozmawiać z Polakami ze jestes obcokrajowcem który mieszka w polsce itd.

Opublikowano

To już nie działa bo k***a z supportu się skapnęły że to są formułki z league sharp`a tak mi napisali -,- 

RITO TO MAŁPY KTÓRE ŚPIĄ NA PIENIĄDZACH 

Opublikowano

To już nie działa bo k***a z supportu się skapnęły że to są formułki z league sharp`a tak mi napisali -,- 

Bo trzeba mieć mózg i nie kopiować kropka w kropkę.

Opublikowano

Bo trzeba mieć mózg i nie kopiować kropka w kropkę.

To pokaż swój mózg i daj dowód unbana, nie masz? Bo k***a NIGDY nie było żadnego unbana..

Opublikowano

Nervarien dostal unbana...

­

Dostał, ale za REFFLINKI, których nie robił z zamiarem "oszukiwania RIOTU na RP" tylko to widzowie wykonywali REFFLINKI podczas streamów. Nie nabijał ich za pomocą żadnych botów itp dlatego też dostał bezproblemowo UNBANA.

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...