Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"Hi" o dwie kratki za daleko od bankiera w Xenobocie


1409bartek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po ustawieniu depozytowania na piętrze -1 w depo thais mam ustawione wejście po schodach. Po wejściu ustawione jest dojście do bankiera a później jest Label "Cash" i "Withdraw". Bot omija waypoint z dojściem do banku i od razu po wejściu po schodach zamiast dojść do bankiera to od razu pisze "Hi" pomimo tego, że jest za daleko.

 

 

<item text="Deposit:" tag="255"/>                           DEPOZYTOWANIE
<item text="Stand (32347, 32231, 8)" tag="1"/>     WEJŚCIE PO SCHODACH
<item text="Node (32344, 32230, 7)" tag="0"/>      WPT Z DOJŚCIEM DO BANKU. TEN WPT JEST OMIJANY PRZEZ BOTA.
<item text="Cash:" tag="255"/>                               KOMENDA 'HI'
 
 
 
Co muszę zrobić?

 

1328363902-U526345.png
Opublikowano

Zamien napis Node na Stand

 

 

Zamiast:<item text="Node (32344, 32230, 7)" tag="0"/>

Sprobuj tak: <item text="Stand (32344, 32230, 7)" tag="0"/> 

A najlepiej tak dwa razy <item text="Stand (32344, 32230, 7)" tag="0"/> 

                                      <item text="Stand (32344, 32230, 7)" tag="0"/>   Na wszelki wypadek gdyby byla lekka przycinka przy wchodzeniu na schody. Moze ominac wpt.


     

Opublikowano

Byc moze blad moze polegac w jednej cyfrze. Jesli jest stand to powinno byc tag="1

 

Sprobuj tak:

<item text="Stand (32344, 32230, 7)" tag="1"/>  

 

 

Albo

 

 

Zaloguj na Tibie odpal jakies skrypta. Zrob wpt przy samym banku, zapisz skrypta, otworz go potem za pomoca notatnika albo czegos i skopiuj ostatnia linijke ktora dodales i wklej tam gdzie trzeba czyli tam gdzie omija.

 

 

 

Podeslij mi tego skrypta na priv to moze sam cos zdzialam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...