Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Szacowanie ile będzie kosztowała skórka DJ SONA


Anonimowyyy

Rekomendowane odpowiedzi

Pomocnik
Opublikowano

Niektórzy mówią , że legendar , niektórzy mówią że ultimate, to się okaże . Lecz jedno jest pewne , będzie kosztować więcej niż 975 :D

Opublikowano

3250*, jak już :D. Ale gdy wchodził Udyr pierwsze 4 dni był po 1950. Mimo to lepiej mieć właśnie te 3k, bo jeśli Sona będzie ultimate, nie wiadomo, czy przecenią. :D

Opublikowano

To ma być wyjątkowy skin do Sony, DJ będzie pewnie kosztował powyżej 1.5k RP. 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

za duża promocja na legendarke, więc ultimate, więc 3150

Opublikowano

Według mnie będzie to wyglądało tak że normalnie będzie kosztować 3150 ale na początku będzie o 50% tańsza. 

759081466790725720585.png

Opublikowano

Da ktoś link do prezentacji tego skina albo zapowiedzi? 
Btw. pewnie jakoś 3150 rp albo 1820 rp

Opublikowano

To będzie skin legendarny, nie ultimate, Riot chciał żeby to był ultimate ale zrezygnował po odzewie społeczności więc będzie kosztować 1820 RP(w pierwszym tygodniu 1350 RP).


Opublikowano

Dlaczego akurat do niej? ;_; Nie podoba mi się ten fakt, ale cóż...

Według mnie będzie to wyglądało tak że normalnie będzie kosztować 3150 ale na początku będzie o 50% tańsza. 

Nie 50% tylko max 30%, nigdy tak nie spuszczają z ceny... ;)

 

@WaRnning?! to było pytanie retoryczne... ;_;

Opublikowano

Ten kto śledzi Reddit'a wie już od dłuższego czasu, że to Ultimate Skin do Sony. Na start 1820 RP, a po tygodniu 3150.

Tutaj macie link ze wszystkimi skillami:


@Edit

 

Na chińskiej stronie na której początkowo znalazł się wyciek możemy przeczytać, że będzie można zmieniać model Sony poprzez wpisanie na czacie komendy /toogle, z czego każdy model będzie miał inny efekt wizualny widoczny na umiejętnościach.

 

Będzie można również włączyć lub wyłączyć muzykę słyszaną od DJ Sony poprzez kliknięcie przycisku który będzie widoczny na ekranie wyników (TAB).

6434527732.png76561198021029824.png

 

 

 

 

Budowniczy
Opublikowano

---

 

@top chce wam sie naprawde wydac mamone na jakas rzecz ktora jest tylko w grze ze tak powiem nie istnieje wydac sobie flote na jakieś paluto (chyba ze ktoś nie lubi bo sa też i tacy to ewentualnie alkohol) albo ciuchy ale na skina serio toż to są pieniądze w błoto macie gre free to play to wydawać na nią pieniądze puł biedy jak by wam to dawało jakąś przewage musicie być lepsi to prosze kupujcie se no ale te skiny nic wam nie dają.

Opublikowano

---

 

@top chce wam sie naprawde wydac mamone na jakas rzecz ktora jest tylko w grze ze tak powiem nie istnieje wydac sobie flote na jakieś paluto (chyba ze ktoś nie lubi bo sa też i tacy to ewentualnie alkohol) albo ciuchy ale na skina serio toż to są pieniądze w błoto macie gre free to play to wydawać na nią pieniądze puł biedy jak by wam to dawało jakąś przewage musicie być lepsi to prosze kupujcie se no ale te skiny nic wam nie dają.

Daja nam szpan ;)

­

Opublikowano

---

 

@top chce wam sie naprawde wydac mamone na jakas rzecz ktora jest tylko w grze ze tak powiem nie istnieje wydac sobie flote na jakieś paluto (chyba ze ktoś nie lubi bo sa też i tacy to ewentualnie alkohol) albo ciuchy ale na skina serio toż to są pieniądze w błoto macie gre free to play to wydawać na nią pieniądze puł biedy jak by wam to dawało jakąś przewage musicie być lepsi to prosze kupujcie se no ale te skiny nic wam nie dają.

A co cię interesuje na co wydają pieniądze inni ludzie? Może nas cieszy że je posiadamy? Ktoś tu ma ból dupy.

Opublikowano

Ile będzie kosztować, tyle będzie. Dowiemy się w swoim czasie, a takie zgadywanie nie ma sensu - zamykam ;)

Do tego temat zmierza w złą stronę.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...