Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gdzie najwięcej osób gra na globalu?


nefiles

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na pl zawsze były boty i zapewne bedą . Jeśli chcesz na spokojnie pograć i mieć możliwość spokojnego dropienie bez ksucia to wbij ma diumar . Liczba graczy nie jest duża lecz przyjemnie sie gra ;)

BUM

Opublikowano

Tak sg pod względem kultury grę pobiją wszystkie serwery . Za ksucie na sg jest ban . Lecz world of metin tez jest dobry .

BUM

Opublikowano

Tak sg pod względem kultury grę pobiją wszystkie serwery . Za ksucie na sg jest ban . Lecz world of metin tez jest dobry .

Hahaha, bez jaj.

Za ksucie jest ban ?

 

To ludzie muszą cały czas nagrywać jak expią albo mieć świadka, bo GM nie wie kto expił wcześniej na spocie, a na słowo to raczej nie ufa się...

2e7beb469d579.gif

 

" Ten kawałek będzie leciał w furach wielu,

więc pozdrawiam pasażerów, elo "


 

Opublikowano

Tortuga(dawny tbd), świeży serwer i ludzi na nim nie brakuję dodam od siebie, że jeżeli masz zamiar zacząć grę na globalu to Tortuga będzie najlepszym rozwiązaniem.

Opublikowano

Na Negrosie jest tak średnio ludzi, najmniej po sklepach w Chunjo a najwięcej w Jinno.

Opublikowano

Hahaha, bez jaj.

Za ksucie jest ban ?

 

To ludzie muszą cały czas nagrywać jak expią albo mieć świadka, bo GM nie wie kto expił wcześniej na spocie, a na słowo to raczej nie ufa się...

Nie rozsmieszaj mnie, robisz screena jak wbijasz na spota, jak ktos ksuje to drugi i wysyłasz, gwarantuje ze typek wyłapie bana...

Opublikowano

Ostatnio latam dużo po serwerach spoglądając co gdzie jak i tak czytam teraz. Moje pytanie brzmi: co wy gadacie za bzdury?

 

1. Tortuga najwięcej graczy? Proszę Was... Tortuga jest najmłodszym serwerem i najlepiej tam od nowa zaczynać, ale graczy jest tylko co na Androsie i Wetarze, czyli mniej niż na pozostałych serwerach. Widać to po shopach.

 

2. Uważacie, że na Negrosie, Diumarze, czy Negrosie jest mało ludzi? To ile to jest dla Was dużo? Bo akurat teraz na Negrosie czy Samosie (sam nie mogę zdecydować który wybrać) jest tyle ludzi co za dawnych czasów 2k8 na obsydianie, czy twierdzy. Ludzi na tych serwerach jest MASA. Nawet tyle osób tam łowi ryby co za dawnych czasów. Wiadomo oczywiście, że dużo jest wysokich lvli, dlatego od samego zera lepiej zacząć na tortudze.

Opublikowano

PL to nie to samo co kiedyś :( Niektóre prywatne serwery oddają klimat starego metina.


PL to nie to samo co kiedyś  :( Niektóre prywatne serwery oddają klimat starego metina.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...