Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pierwszy film z cs go, wielki stres


KrisMPC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To mój pierwszy film z cs go dlatego sie strasznie stresowalem co sie niestety przeniosło na moją grę :D oczywiscie gram o wiele lepiej niż na tym filmiku, ale stres mnie kompletnie sparalizował :D dajcie łapke w górę i suba na zachęte i poprawienie humoru bo jak zobaczyłem moje staty i miejscie w tabeli po tym meczu to aż mi sie smutno zrobiło :(

https://www.youtube.com/watch?v=U1ozLusTiDw

Opublikowano

1. Zmniejsz głośność gry bo Ciebie nie słychać

2. Ogarnij FPS bo sie scina jak oglądasz a to jest wkurwiające

3. Beka z ludzi, którzy na silverkach sobie zakładają team a zwłaszcza z logami dziki weżami i jeszcze dostają 16-0 ahahahha

Opublikowano

1. Zmniejsz głośność gry bo Ciebie nie słychać

2. Ogarnij FPS bo sie scina jak oglądasz a to jest wkurwiające

3. Beka z ludzi, którzy na silverkach sobie zakładają team a zwłaszcza z logami dziki weżami i jeszcze dostają 16-0 ahahahha

1. Wiem, następnym razem będzie już lepiej :P

2. FPS będą ujuż ogarnięte ;)

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nie najgorzej ;)

Mnie najbardziej denerwuje w CS:GO, że często grając solo trafiam na przeciwną drużynę, gdzie 5 jest premade... i jakie tu szanse ;<

 

wystrzelac ich jeden po drugim

hiFG4ZA.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...