Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Plugin na tworzenie nowych potworów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Tak jak w temacie, poszukuję pluginu na tworzenie potworów, bossów etc.

Wersja MC - 1.7.2.

Dodatkowo byłbym wdzięczny za dołączenie Polskiej instrukcji obsługi ^^

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc :)

Opublikowano

Jakich bossow? Wiesz, ze bukkit nie jest wstanie tworzyc postaci? Moze tylko to robic, co jest juz w minecraft.

Czy chodzi Ci o moby, ktore maja jakies efekty?

Opublikowano

Jakich bossow? Wiesz, ze bukkit nie jest wstanie tworzyc postaci? Moze tylko to robic, co jest juz w minecraft.

Czy chodzi Ci o moby, ktore maja jakies efekty?

Tak. Coś w stylu EpicBoss. Tworzenie "szkieleta" z większą ilością HP, większym DMG + ze skillami.

Opublikowano

­

Tak. Coś w stylu EpicBoss. Tworzenie "szkieleta" z większą ilością HP, większym DMG + ze skillami.

No to sam podałeś nazwę :P

Mozna też do tego wykorzystać Citizens, szczególnie z addonem Sentry lub jakimiś innymi ciekawymi, szczególnie pod RPG jak chcemy zrobić miejsca do expienia, to można fajnie te NPC-ty "zaprogramować", ale masa roboty, i dość wymagające, ale efekty potrafią być epickie ;)

1438614356923701010629.png

 

Opublikowano

@GotoFinal nie widze problemu ani zadnego wysilku w skonfigurowaniu citizens +sentry z np otherdropsem, a npc same sie odnawiaja wiec będa ciagle sie spawnic. Wystarczy logicznie pomyslec i wiele barier czy misternych skryptow mozna obejsc zadowalajac sie juz istniejacymi 3 pluginami. Ja tak zrobilem np piratow na moim serwerze z ktorych dropilo złoto po zabiciu. Gracze wcale nie byli zaskoczeni ani wow że to raczej juz standard a nie epickie.

Po co istnieje to forum? Dla dzieci?

Opublikowano

­

@GotoFinal nie widze problemu ani zadnego wysilku w skonfigurowaniu citizens +sentry z np otherdropsem, a npc same sie odnawiaja wiec będa ciagle sie spawnic. Wystarczy logicznie pomyslec i wiele barier czy misternych skryptow mozna obejsc zadowalajac sie juz istniejacymi 3 pluginami. Ja tak zrobilem np piratow na moim serwerze z ktorych dropilo złoto po zabiciu. Gracze wcale nie byli zaskoczeni ani wow że to raczej juz standard a nie epickie.

Ty nie widzisz, ja też nie, ale dla masy osób to jakaś czarna magia ;P

Chodzi raczej o to co może uzyskać dodając im jakieś ciekawe ścieżki, dodatkowe relacje (np jedyna "frakcja" atakuje inną, a jednocześnie obie są wrogie dla graczy, czy inne dziwne pomysły), a nie wspominając o tym co da się zrobić samemu wchodząc w API i dodając kompletnie własne AI :P

 

Co do tematu, wystraczy też w google wpisać "mobs" "more mobs" czy inne hasła tego typu (poprzedzone słowiem bukkit/spigot/minecraft) i masz mase innych pluginów od mobów, np:

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/more-mobs-2-0/(niestety z tego co tam jest napisane to się same nie spawnią)

1438614356923701010629.png

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...