Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MineStars


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

MineStars


 


Serwer stworzony z myślą  dla graczy staramy się udoskonalać tryby naszego serwera żeby gracz miał jak najlepiej.


Wszystkie nasze tryby robimy ze starannością.


I Dbamy o jakość!


 


Coś o Serwerze :


 


Pracujemy nad kilkoma trybami gier takimi jak :


 


FreeBulid


Sky-Block


Miasta


 


Ale to nie będą zwyczajne serwery! 


Wkładamy w nie dużo pracy piszemy własne pluginy chcemy żeby nie było żadnych bogow na serwerach!


 


Powiem coś o jednym z serwerów minestars


FreeBulid - Będzie miał rozbudowaną ekonomie 


Czyli będą na podatki 


Gracza będzie zabierana w ramach podatku kase za to jak coś sprzedają 21% :)


 


Informacije


 


Serwer na początku będzie miał około 300 slotów i odpalone 3 tryby 


Takie jak FreeBulid , Miasta , Sky-Block


 


Będą vipy?


Tak będą serwer musi się jakoś utrzymać a administracij kiedyś się skończą pieniądze na opłaty serwera.


 


Teamspeak3?


Tak już działa Ip: minestars.pl


 


Kiedy serwer będzie otwarty?


Liczymy na to ze uzbieramy sume na opłate serwera wiec otwarcie serwera będzie gdzieś w połowie marca!


Mam nadzieje ze serwer wam się spodoba!


 


 


 


 


 


 


 


Opublikowano

 

Wkładamy w nie dużo pracy piszemy własne pluginy chcemy żeby nie było żadnych bogow na serwerach!

Serio "Bogow" ?

Dodatkowo serwer nie działa a w regulaminie wyraźnie pisze:

Każda zapowiedz musi posiadać przedrostek [Zapowiedź] oraz jest automatycznie zwolniona z obowiązku dodania bannera.

Serio zapowiadacie swój serwer 1.5 msc przed otwarciem i to jeszcze takim, niepewnym -_-

Liczymy na to ze uzbieramy sume na opłate serwera wiec otwarcie serwera będzie gdzieś w połowie marca!

Liczyć to ja mogę, że jutro wygram w totka 20mln...

­

---------------------------------­


Survival: mc.KanibalZ.pl


---------------------------------­


Zapraszam.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...