Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] Sunshine Hardcore


cezary166

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1385304843-U691595.png Sunshine Hardcore1385304877-U691595.png

SERWER WYSTARTOWAL ZAPRASZAMY
SERWER WYSTARTOWAL ZAPRASZAMY
SERWER WYSTARTOWAL ZAPRASZAMY
Link do Twitcha na którym, odbedzie sie oficjalne otwarcie serwera : http://www.twitch.tv/idoomix
 
 
 

1385304711-U691595.pngTyp serwera: : Hardcore

 

1385304711-U691595.pngRodzaj serwera: : Dedykowany

 

1385304711-U691595.pngSloty: 1000

 

1385304711-U691595.pngIp: SunshineHardcore.fhmc.pl

 

1385304711-U691595.pngPotwory: Włączone

 

1385304711-U691595.pngZwierzęta: Włączone

 

1385304711-U691595.pngPvP: Pewnie, że włączone !

 

1385304711-U691595.pngPremium: Nie

 

1385304711-U691595.pngNether: Tak

 

1385304711-U691595.pngBialaLista: Nie

1385305608-U691595.png

Jeszcze nie podajemy, lecz zapewniamy iż jest miła i ogarnięta !

 

1385305665-U691595.png

Sa pluginy oraz skrypty, ktorych jeszcze nie udostepnimy, lecz zapewniamy iz beda wypasione !

 

 

1385305694-U691595.png

Na początku bedzie to serwer typowy hardcore. Po dwóch tygodniach od otwarcia serwera, powstanie Sky Block. Jesli serwer bedzie sie rozwijac powstanie cała serwerownia, z mozliwoscia przejscia z lobby do lobby bez zmiany IP. 

- Wgrany jest magic chest - to cos jak cobblex, ale mozna otworzyc to jedynie za pomoc specjalnego klucza, ktory dropi z graczy. Oraz cobblex - to nic innego jak cobbel z którego dropią, różne przedmioty w różnej ilości. 
- Na serwerze przypada ponad 2GB ramu na jednego gracza.
- Są krotkie bany za smierc (1 dzień). 
- Przyjemna atmosfera.
- Duża i różnorodna mapa.
- Gildię w 1 osobę, da się założyć w ciągu kilku godzin dobrego kopania.
- Kilof fortuna daje większy drop, im większa fortuna tym większy drop.
- Możliwość wykupienia TurboDropu.

 

<3 Zapraszamy serdecznie !  <3 

 

 

Czy to tak ciężko dac jednego jedynego minusa?! to tylko 3 sec...

Opublikowano

Wg. mnie jeden z najgorszych stylów robienia prezentacji - generator. Można poświęcić 15 minut na wyszukanie ładnej i ciekawej czcionki i można zrobić różniącą się od innych prezentacje.

bmqxnpM.png

Opublikowano
Gildię w 1 osobę, da się założyć w ciągu kilku godzin dobrego kopania.

Chyba źle określiłeś swój serwer. Powinien go określić EasyHc lub Easy Survival.

Stawianie tak dużego serwera na hostingu... Serio? I to jeszcze na tym gównie FiberHost -_-

Na Hostingu, to ty możesz postawić serwer na max 200 graczy, ponieważ bez rozłożenia na kilka silników więcej jak 200 nie uciągnie ( I tak wątpie, że będzie tam grać więcej niż 40~50 graczy.

---------------------------------­


Survival: mc.KanibalZ.pl


---------------------------------­


Zapraszam.


 

Opublikowano

 Na serwerze przypada ponad 2GB ramu na jednego gracza. 

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wiarygodne jak forceopy komara i innych gowno hakerow od srajkrafta

no chyba ze na serwie gra tylko jeden gracz

1000 slotow

zwykly spigot nie wytrzyma anwet 400 bez lagow 

Dlaczego blezur broni non premium ? 

bo sam nim jest

Opublikowano

serwer nie jest z normalnej oferty, tylko z oferty specjalnie ułożonej pod danego użytkownika. Ram na 1 gracza wynosi ok 1,7gb i to nie jest stawiane na ich spigocie tylko na prywatnej maszynie podpiętej pod fiberhost ze względów partnerskich.

Czy to tak ciężko dac jednego jedynego minusa?! to tylko 3 sec...

Opublikowano

serwer nie jest z normalnej oferty, tylko z oferty specjalnie ułożonej pod danego użytkownika. Ram na 1 gracza wynosi ok 1,7gb i to nie jest stawiane na ich spigocie tylko na prywatnej maszynie podpiętej pod fiberhost ze względów partnerskich.

ahahhahahahahahhahahahhaha wez kiddosie nie rob z siebie idioty 

powidz jeszcze ze ten magiczny serwer na prywatnej maszynie utrzyma plynne 500 osob ...

Dlaczego blezur broni non premium ? 

bo sam nim jest

Opublikowano

Serwer wlasnie wystartowal, takze zapraszamy do rozgrywki :) 

Czy to tak ciężko dac jednego jedynego minusa?! to tylko 3 sec...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...