Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam gram w goldzie co najlepiej polecicie aby wejść szybko do diaxu ?

 

 

Prosił bym o napisanie min po 1 postaci + skrypt [ + jego mały opis co robi ] na każda linie - Jungla nie konieczna

Daje +

Pomocnik
Opublikowano

Mid:

LeBlanc - The prestigious - http://forum.botoflegends.com/topic/46257-open-beta-freevipvpredprod-totally-leblanc-the-prestigious-updated-20-jan-15/

Katarina - Slay belle Katarina - http://forum.botoflegends.com/topic/49525-scriptfreeslaybelle-katarina/

Zed - ZedeX - http://forum.botoflegends.com/topic/46886-scriptfreex-serieszedex/

 

Top:

Rumble - Rumble Master - http://forum.botoflegends.com/topic/43054-freevipsxorb-rumble-master/

Olaf - OlafMaster - http://forum.botoflegends.com/topic/42285-sxorbwalkfreevip-olaf-master/

Renekton - Renekton the butcher of the sands - http://forum.botoflegends.com/topic/49518-freevip-renekton-the-butcher-of-the-sands-11-updated-030215/

 

Adc:

Lucian - Lucian - The Carriel - http://forum.botoflegends.com/topic/45967-free-beta-lucian-the-carrier-by-silentstar-v24/

Jinx - Jinx - The craziest - http://forum.botoflegends.com/topic/46238-free-beta-jinx-the-craziest-by-silentstar-v21/

Draven - Fantastik Draven - http://forum.botoflegends.com/topic/46091-closed-betafantastik-draven-v-08-sacr-support-is-here/

 

Supp:

Blitzcrank - BlitzcrankMaster - http://forum.botoflegends.com/topic/40073-vpredprodsxorbblitzcrank-master/

Morgana - MorganaMaster - http://forum.botoflegends.com/topic/24980-vpredprodsxorbmorgana-master/

Annie - AnnieMaster - http://forum.botoflegends.com/topic/42496-vpredprodfreevipsxorb-annie-master/

 

Masz :) Nie pisałem co robią , gdyż wszystko masz ładnie wynotowane na stronce :) Są to skrypty pod free bola . A i prawie zapomniałem . Obowiązkowo ściągnij Evade'a - http://www.mediafire.com/view/8k11og3wbvt3t1m/Freaking_Good_Evade_%281%29.lua

Opublikowano

Mid:

LeBlanc - The prestigious - http://forum.botoflegends.com/topic/46257-open-beta-freevipvpredprod-totally-leblanc-the-prestigious-updated-20-jan-15/

Katarina - Slay belle Katarina - http://forum.botoflegends.com/topic/49525-scriptfreeslaybelle-katarina/

Zed - ZedeX - http://forum.botoflegends.com/topic/46886-scriptfreex-serieszedex/

 

Top:

Rumble - Rumble Master - http://forum.botoflegends.com/topic/43054-freevipsxorb-rumble-master/

Olaf - OlafMaster - http://forum.botoflegends.com/topic/42285-sxorbwalkfreevip-olaf-master/

Renekton - Renekton the butcher of the sands - http://forum.botoflegends.com/topic/49518-freevip-renekton-the-butcher-of-the-sands-11-updated-030215/

 

Adc:

Lucian - Lucian - The Carriel - http://forum.botoflegends.com/topic/45967-free-beta-lucian-the-carrier-by-silentstar-v24/

Jinx - Jinx - The craziest - http://forum.botoflegends.com/topic/46238-free-beta-jinx-the-craziest-by-silentstar-v21/

Draven - Fantastik Draven - http://forum.botoflegends.com/topic/46091-closed-betafantastik-draven-v-08-sacr-support-is-here/

 

Supp:

Blitzcrank - BlitzcrankMaster - http://forum.botoflegends.com/topic/40073-vpredprodsxorbblitzcrank-master/

Morgana - MorganaMaster - http://forum.botoflegends.com/topic/24980-vpredprodsxorbmorgana-master/

Annie - AnnieMaster - http://forum.botoflegends.com/topic/42496-vpredprodfreevipsxorb-annie-master/

 

Masz :) Nie pisałem co robią , gdyż wszystko masz ładnie wynotowane na stronce :) Są to skrypty pod free bola . A i prawie zapomniałem . Obowiązkowo ściągnij Evade'a - http://www.mediafire.com/view/8k11og3wbvt3t1m/Freaking_Good_Evade_%281%29.lua

 

A Evadeee to nie jest czasem płatne :> ?

 

Bo autor być może o tym nie wie :)

Opublikowano

A Evadeee to nie jest czasem płatne :> ?

 

Bo autor być może o tym nie wie :)

 Najpierw polecam sprawdzić jakiego on dał Evade a potem pisać :) jest to Evade dla free ;)

Pomogłem ? Like ! :)

Pomocnik
Opublikowano

A Evadeee to nie jest czasem płatne :> ?

 

Bo autor być może o tym nie wie :)

 

Być może Ty nie umiesz czytać . Napisałem , że to co dałem jest wyłącznie pod Free bola + to jest darmowy Evade o nazwie FreakingGoodEvade. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...