Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Na jakim serwerze do cs 1.6 byś zagrał/a głosowanie + odpowiedzi pisemna


Mr.Kakarotto

Zagraj na serwerze do counter strike 1.6  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakim serwerze byś zagrał/a w counter strike 1.6

    • BF2 70 odznak easy w zdobywaniu + bujane granaty,czapki, vip za 3,60 bez hp z granatami deagle,m4/ak47
    • cod-mod 10k lvli fast exp vip bez hp za 3,60 z 10% na odrodzenie
    • FFA + vip za 6zł z 20hp,deagle ak47/m4 od 2 rundy i awp od 3 rundy all granatów
    • 4Fun +granaty bujane,czapki,leczenie pod "e" podwójny skok,vip za 6zł 20hp all granatów deagle m4/ak47 od drugiej rundy i awp od 3 rundy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytanie takie jak w tytule "na jakim serwerze do cs 1.6 byś zagrał/a"

można w odpowiedzi dopisać co byście dodali lub wyrzucili na którymś z serwerów lup vipów    

zxc

Opublikowano

Z w/w wymienionych modów najczęściej grałbym na 4funie, tam właśnie im więcej "zabawek" tym ciekawsza rozgrywka.

Opublikowano

jak dla mnie cod-mod. Jak dobrze rozkręcisz to możesz fajnie zarobić za VIP'y

 

mi nie chodzi o zarobek tylko o dobrą i przyjemną  grę  a vip to tylko dlatego żeby częściowo wspomóż serwer.

zobaczymy  ile osób zagłosuje i ile by zagrało bo już miałem serwer bf2  i grało max 10/12  osób może dlatego że nie było reklamy. 

zxc

Opublikowano

Serwer BF2 :

 

 

32 odznaki do profesjonalisty

Darmowa profka na start

VIP:

 

+5 hp za zabójstwo , +10 za zabójstwo w HS

podwójny skok

10% więcej obrażeń z AWP

Przywitanie jak wbija na serwer

Napis "VIP" w tabeli statystyk 

 

 

 

Jednym słowem BF2 JAK ZA DAWNEJ RZEŹNI !

Serwer rzeznia.eu już nie istnieje ale prawdopodobnie będzie reaktywacja :) Polecałbym zrobić tak jak było tam. Dużo osób grało i będzie grać.

Do tego dobra paczka Roundsoundów i będziemy jak w niebie. :)

4rsu52.jpg


"Idź dumnie przed siebie, życie to twoja scena

I nie pi*rdol farmazony, które słyszysz na swój temat."

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...