Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Telefon do 500 zł


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niestety cięcia budżetowe nie pozwoliły mi na kupno moto g 2 generacji....

 

Polecacie jakiś telefon do 500 zł ? Wiem jest przypięty temat,ale nie wie czy jest aktualizowany :P 

Opublikowano

Czy Ms Lumia 535(dual sim) będzie ok w tej cenie ? System mnie nie interesuje,bo nie gram na telefonie,tylko fb i przeglądam neta :) 

Opublikowano

Polecam Overmax Vertix 5010 Expi. Zajrzyj na YouTube, jest nagrana dokładna recenzja tego telefonu, a cena to 450 zł.

i know i'm acting a bit crazy

strung out, a little bit hazy

Opublikowano

Do czego ci ten konkretnie telefon jest potrzebny ? bo mogę ci polecić kilka modelów ale z bardzo słabą kamerą i aparatem :>

"Ojcowie gineli, a my dziś mamy wszystko"

Opublikowano

@Xquartz Wole 4-rdzeniowce (kosztem rozdzielczości) i może będą takie chwile( dość dużo jeżdżę),że będe w coś grał. I ta xperia przycina,a świadczą o tym komentarze na mgsm ;/

 

Telefon głównie do FB,messenger,ask,cenię sobie w miare dobry aparat ( przedni,ale w tej cenie to nic wyjatkowego nie znajde) 

Opublikowano

Moto G mi nie odpowiada,bo brak slotu na karte microSD,a 2 gen. kosztuje ponad 700 zł,a L90 ma za słąby przedni aparat.

 

Jeszcze się zastanowie nad moto g 2nd generacji 

Opublikowano

Moto G ma slot na kartę pamięci tylko musisz znaleźć odpowiednią wersję. LTE. Na twoim miejscu dołożyłbym do Moto G 2 albo nie był taki wybredny bo mając taki budżet nie powinieneś się tak zachowywać. 

lownfast

Opublikowano

Wiem,że jestem wybredny,ale 500 zł to jak dla mnie dużo,gdyż jestem osobą niepełnoletnią i ciężko znaleźć jakąś prace.

 

Dobra,dozbieram do tej moto g 2nd generacji :) 

 

Dzięki za rady i cierpliwość.

Można cls

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...