Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema! Dzisiaj chciałbym zrobić taki poradnik dla początkujących w online i jakie zarobki są, a więc:

 

Misja - Misje są różne , niektórę są to szczelaniny , niektore gonitwy , zarobek tam jest spory i dostaje się RP czyli punkty do nastepnego LVL'a

 

Wyścig - Każdy chyba wie co to , chodzi tu o rywalizacje który samochód dotrze szybciej do celu. Jest kilka rodzaji wyścigów [Lądowy/Powietrzny/Wodny]

 

GPS - Jeden gracz kieruje , drugi prowadzi go strzałkami, i chodzi tu o to kto pierwszy dojedzie do mety, kierowca nie widzi punktow więc drugi pasazer musi go prowadzić

 

Deathmatch - Jest to szczelanina między graczami, polegająca na punktach lub kto więcej zabije.

 

Napady na skleparrow-10x10.png - Jedziemy na mapie do koszyczka, wchodzimy do sklepu i celujemy w sprzedawce, on pakuje nam kaske i uciekamy , jest 2 sposób, że zabijamy sprzedawce i uciekamy , żeby go pośpieszyc musimy przez headset mówić to się kolega pospieszy. Możemy sami opróżnić kasetke zabijając sprzedawce (+Jak wbijemy w masce to jest 25% szans ze policja nie będzie nas gonić+)

 

 

Nagroda za gracza - Chodzi o to ze jeśli ktoś ma za siebie nagrodearrow-10x10.png ma blip takiego krzyża , jest to czerwony blip i za zabicie takiego gracza dostajemy Sume od 2000$ do 9000$

 

Napady na bank (Nie dostępne) - Z tego co wiadomo no to sama nazwa za siebie mówi, napadamy na bank :)

 

 

Szybki wyścig - Jest to jedna z akcji w trybie swobodnym , czyli ustawiamy się w jednej lini i przyciskiem Select wybieramy opcje ,,Szybki Wyścig" w przypadku xbox360 , z tego co mi wiadomo można max postawić 200$

 

 

LTS - Inaczej Ostatnia drużyna wygrywa. Chodzi tu o sciąganie swoich przeciwników :) i zbieranie broni ;) Nie odradzamy się tam niestety ;/

 

Przetrwanie czyli jesteśmy z drużyną (1-4 graczy) - oraz naszym zadaniem jest przetrwanie 10 fal. Za każdą następną falą jest więcej przeciwników, oraz pojazdów lub helikopterów.

 

Wyznaczenie nagrody za gracza - Możemy nasłać nagrodearrow-10x10.png na gracza dzwoniąc do lestera i od 1 - 9 k możemy wyznaczyć , lester bierze sobie 1k

 

Siłowanie się na ręke - Polega to na w lewo i prawo drążku na padzie , mało sie zarabia ale zawsze coś!

 

&&Jeśli czegoś zapomniałem dopisać to prosze upomnieć mnie w komentarzu , licze na +rep i papatki &&

 

(Specialne podziękowania dla @TheGrubyLolek za przypomnienie!)

 

Opublikowano

Przetrwanie czyli jesteśmy z drużyną (1-4 graczy), oraz naszym zadaniem jest przetrwanie 10 fal. Za każdą następną falą jest więcej przeciwników, oraz pojazdów lub helikopterów.

 

Na napad na sklep jest też inny sposób. Taki jak opisałeś, ale można też zabić sprzedawcę i samemu opróżnić kasę ;) . I może warto dodać, że gdy mamy headset podłączony i napadamy na sklep. I w czasie gdy sprzedawca opróżnia kasę będziemy krzyczeć do tego to szybciej opróżni.

 

Możesz także dopisać, że jest parę trybów wyścigów. Lądowy, powietrzy, oraz wodny. Są wyścigi GTA czyli można wysiadać z pojazdów, przesiadać się, zabijać itp. ogólnie mówią w tym wyścigu wszystko jest dozwolone. Standardowy wyścig czyli tylko, żeby dojechać do mety. Oraz wyścig, że musimy być z kolegą, oraz mieć z nim kontakt, dokładniej, że kolega prowadzi samochód, oraz nie widzi punktów kontrolnych, my natomiast siedzimy na miejscu pasażera i widzimy punkty kontrolne. I musimy mu mówić którędy trzeba jechać do mety.

 

I za nagrodę za gracza, dokładniej za głowę :D . Można zarobić od 1k do 9k. Można obstawiać u Lestera 2/4/6/8/10k. Ale Lester bierze dla siebie 1k. Dlatego 1-9k.

 

I także siłowanie na rękę. Słabo się zarabia, ale zawsze coś :D

 

 

@GalaxyPL1991

Dodałeś, ale do napadu na sklep nie dodałeś, że po zabiciu sprzedawcy musisz sam podejść do kasy i opróżnić :P

I siłowanie na rękę to ruszanie drążkiem w lewo i prawo, a nie przyciskanie :D

( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • 5 miesięcy temu...
  • Rayzer. zmienił(a) tytuł na Gta V Online - Zarobki

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...