Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy komputer ^.^


MadixxD

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć i Czołem!

 

Mam 2 pytania:

Czy któreś z części się gryzą?

Ile fps w metin2, minecraft i cs:go?

 

Z góry dzięki. Maszyna:

 

Intel CORE i5-4460 3.20GHz LGA1150 BOX BX80646I54460 - Haswell Refresh

 

GeForce GTX 750 Ti OC 2GB DDR5 (128 Bit) ZT-70602-10M

 

H81M-P33, H81, DualDDR3-1600, SATA3, DVI, mATX (H81M-P33)

 

DDR3 PLAY 4096MB PC1600 BLACK CL9 - (GY1600D364L9/4G)

 

SV35, 3.5'', 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB cache (ST1000VX000)

 

Pure Power BQT L8-CM-630W, 80 plus BRONZE, activePFC, 4xPCI-E (BN182)

Opublikowano

Ile za niego zapłaciłeś ?
Minecraft spokojnie 100+ fps
Metin 2 nie powinien się ścinać chyba, że wejdziesz do miasta gdzie będzie od cholery graczy ale to zależy już :)
Cs:Go 200fps.
Z tego co wiem to 750gtx jest gorszy od 280 gtx jedynie nowszy directx i kilka rzeczy. Poczekaj aż ktoś bardziej znany się wypisze :D
 

Opublikowano

Ile za niego zapłaciłeś ?

Minecraft spokojnie 100+ fps

Metin 2 nie powinien się ścinać chyba, że wejdziesz do miasta gdzie będzie od cholery graczy ale to zależy już :)

Cs:Go 200fps.

Z tego co wiem to 750gtx jest gorszy od 280 gtx jedynie nowszy directx i kilka rzeczy. Poczekaj aż ktoś bardziej znany się wypisze :D

 

 

 

Ile wart?

 

Jak to 750gtx jest gorszy od 280 gtx?

Opublikowano

nie ma takiej karty jak 280 gtx ale jest slabsza od r9 280

ile za niego dales? nic sie gryzsc nie bedzie, gry spokojnie pojda, na ilu fps to sie przekonasz 

moj blad co do gtx 280 :P

­

Opublikowano

nie ma takiej karty jak 280 gtx ale jest slabsza od r9 280

ile za niego dales? nic sie gryzsc nie bedzie, gry spokojnie pojda, na ilu fps to sie przekonasz 

ale jest gtx 280  B)

 

Metin pójdzie i na pentium 4 płynnie :p

CS:go pójdzie na high fullhd w 100fps około

minkraft też pójdzie na luzie.

Maksymalnie 5 linii w sygnie.

Opublikowano

Stary na tym to w wszystko pograsz na full extra ultra hd xD

no w qhd nawet na wysokich 60 fps!!!111q!!!!!

głupota to co napisales.... oczywiscie ze nie zagra we wszystko w ultra fhd... zagra w 20 klatkach lub mniej

­

Opublikowano

no w qhd nawet na wysokich 60 fps!!!111q!!!!!

głupota to co napisales.... oczywiscie ze nie zagra we wszystko w ultra fhd... zagra w 20 klatkach lub mniej

Dobra może nie w wszystko i nie w ultra hd ale w  większość.

Opublikowano

Dobra może nie w wszystko i nie w ultra hd ale w  większość.

wszystko przed bf3 nie liczac "kryzysow" jasne ze zagra, pozniej bedzie brakowac ramu

­

Opublikowano

Ja na Twoim miejscu dolozylbym RAM-u :)

Nie wykorzystasz pełnego potencjału grafiki i procesora przy 4gb.

PS. Jeśli miał to być komputet pod mt2, mc i cs-a to przeplaciles :) Jeśli pod inne gry to jest ok, ale ramu musisz dorzucić minimum 8gb, a najlepiej 16gb (podaje wartości łączne, po dorzuceniu ram-u.)

beV5mzZ.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...