Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Motywacja do expienia smurfa


Anonimowyyy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Motywacja? Wbicie lepszej dywizji (lepszy start z unrankeda), lepsze możliwości zaorania bobów :P 

ezgif-com-effects.gif

Opublikowano

Jak nie masz chęci grać to po co grasz?

 

Chęć gry jest, tylko, że nie chce się grać postaciami nałożonymi z rotacji, nie chcę się żmudnie ponownie wbijać lvl'a, bo już raz pewnie go wbił, znam ten ból więc wiem o co chodzi z motywacją ;) 

Best%20Jungler%20EU_euw_421_0.png

Opublikowano

Kup sobie najlepiej za RP (by szybciej przyszła motywacja) postać typu Rengar/Nidalee i baw się, lulz xD  Tu wszystko chodzi o champy jakie masz do dyspozycji bo one dają motywację i chęci do gry.

579571423327107377857.png


Opublikowano

Kup sobie najlepiej za RP (by szybciej przyszła motywacja) postać typu Rengar/Nidalee i baw się, lulz xD  Tu wszystko chodzi o champy jakie masz do dyspozycji bo one dają motywację i chęci do gry.

Kupiłem Dianę Yasuo I Akalkę xD

Opublikowano

Graj, graj i jeszcze raz graj, a dojdziesz do najwspanialszej ligi we wszechświecie - czyli brązu V! :D

 

Tak na serio, graj dla zabawy, a nie jakby to miało być twoje życie... ;)

Opublikowano

Heh , sam sobie robię smurf'a na EUW bo EUNE mi laguje i wiem co to za ból - championy z rotacji są mega nudne , 

lecz na-szczęście jestem jedno championowcem (może kilku xD) i po zakupie owych champ'ów mogę grać nawet bez run .

Pomocnik
Opublikowano

Graj z kumplami , odrazu milej się gra :) ściągnij sobie program "spotify" puść muzę i graj . To bardzo umila rozgrywkę :]

Opublikowano

Zejdz do brONNNSSSU. I idz orać noobsów akali na midzie :D . Albo myśl: Bede pro heh powiem na renkedzie w BROOONSIE ze to mUj smurf hehe a na mainie mamplat hehe ale będzie fajnie.

Opublikowano

Osobiście nigdy nie mogę się do tego zabrać. W*****a mnie granie bez run.

Ale jeśli chcesz mieć motywację to pomyśl sobie jak Cię będą wychwalać w Brązie, że ich carrujesz. (Stare dobre czasy Urgot+Teemo na bota)

6434527732.png76561198021029824.png

 

 

 

 

Opublikowano

Znajdź grupkę osób która będzie expić razem z Tobą. Np. ja :D (pisaliśmy ze sobą, wiem - załóż to konto na EUW, znajdźmy jeszcze 2-3 osoby i jazda) :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...