Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończona]Konto w League of Legends EUNE 30lv. unranked ,38 postaci, 5 skorek


Wypierdaczek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nazwa rzeczy: Konto League of Legends 30 lv, unranked
Metoda kontaktu: PW/post
Opis rzeczy: Owe konto nie posiadało, żadnych banów oraz upomnień. 

W nowym sezonie nie grano żadnych gier rankingowych, a co za tym idzie konto jeszcze nie ma rangi(Unranked). W pełni Ty zadecydujesz do jakiej dywizji się zakwalifikujesz ;)
Konto przygotowane jest do nowego sezonu :D
 
Konto posiada: 
 
- 38 postaci,
- 5 skórek,
- silver`owa obramówkę,
- 3 strony run(zapełnione),
- kilka stron specjalizacji ;D.

Oczekiwana/oferowana cena: Skin/y cs:go lub PSC
Zdjęcia/inne informacje: 

 

http://www.iv.pl/images/49164662824473928306.jpg

http://www.iv.pl/images/22961978205890644499.png

http://www.iv.pl/images/10990875165753218115.jpg

http://www.iv.pl/images/56762152182784745545.jpg

http://www.iv.pl/images/57187843720869175714.jpg

http://www.iv.pl/images/19921783605447709747.jpg

http://www.iv.pl/images/42827250673234231290.png



Pozdrawiam  :)
Opublikowano

Koleżka wystawia plat 2 za 40 zł, to mogę Ci zaoferowac psc 20 zl o ile mozna to cos kupic przelewem bez wychodzenia z domu.

Opublikowano

maly off ale nie chce zeby sprzedawca zostal ''oszukany''

wszystkie te gry co podal @damian5602 byly za darmo.

„Kiedy nie znasz własnego umysłu, wypełniasz go cudzymi poglądami.”

~

Obi-wan Kenobi

Opublikowano

maly off ale nie chce zeby sprzedawca zostal ''oszukany''

wszystkie te gry co podal @damian5602 byly za darmo.

Gdzie tu widzisz próbe oszustwa k***a, były za darmo ale już nie są. 

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Tylko płatność PSC lub ew. skiny csgo...

Zależy mi na szybkiej sprzedaży, także podawać oferty... Każdą rozważę ;D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...