Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Skrypt na informację o wejściu na serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, czy napisalibyście mi taki skrypt, że:

Jeśli wejdzie gracz np z nickiem "Niveros" pisze na hologramie (pasku smoka) że gracz "Niveros" dołączył do gry.

Pomożecie?

Opublikowano

Proszę :D

on join:
	if "%name of player%" is "Niveros":
		loop all players:
			display "%player%" on bossbar with 50 percent for by 5 seconds for loop-player

Musisz mieć WildSkript

Potrzebujesz pomocy


 - Dodaj mnie do swojego tematu @uzo77


 Może jestem w stanie ci pomóc moje skype : uzo7771

Opublikowano

Proszę :D

on join:
	if "%name of player%" is "Niveros":
		loop all players:
			display "%player%" on bossbar with 50 percent for by 5 seconds for loop-player

Musisz mieć WildSkript

A da się zrobić żeby ten "percent" nie był? Żeby pasek się wyświetlał i ten "percent" zlatywał tak do 0%?

Opublikowano

A, i jeszcze 1 prośba, zrobicie żeby jak wejdzie każdy gracz który posiada "/op" lub uprawnienie "op.pasek" to pisze na tym pasku smoka że wszedł do gry?

 

PS: SORY ZA DOUBLE POST

Opublikowano

@gabrys07076

Robisz tak samo tylko dajesz nicki swoich OP'ów ;)

Albo dajesz if player is op (czy jakoś tak)

 

on join:
	if player has permission "pasek.op":
		loop all players:
			display "%player%" on bossbar with 50 percent for by 5 seconds for loop-player

Nm2aWDv.png

Pomogłem? Zostaw "Lubię to" pod postem!

Opublikowano

 

@gabrys07076

Robisz tak samo tylko dajesz nicki swoich OP'ów ;)

Albo dajesz if player is op (czy jakoś tak)

 

 

on join:
	if player has permission "pasek.op":
		loop all players:
			display "%player%" on bossbar with 50 percent for by 5 seconds for loop-player

---

Opublikowano

 

@gabrys07076

Robisz tak samo tylko dajesz nicki swoich OP'ów ;)

Albo dajesz if player is op (czy jakoś tak)

 

 

on join:
	if player has permission "pasek.op":
		loop all players:
			display "%player%" on bossbar with 50 percent for by 5 seconds for loop-player

Występują błędy:

 

 

oa3h4q.jpg

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...