Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Volibot mam leaverbuster na 5gier po 20minut


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam takie pytanie co zrobić gdy riot załorzył mi LeaverBuster na 5gier po 20minut, i co zrobić żeby volibot normalnie startował tylko,żeby nie pisało tam po angielsku ,że leaverbuster ble ble ble i że sorry a potem disconnect tylko żeby odczeekało 20minut i normalnie robiło to co dalej ma wykonywać pracę .

Budowniczy
Opublikowano

W temacie dokładnie pisze że jak masz ten restrict lower piority queque to musisz sam zagrac te 5 gier i dopiero bota odpalac inaczej nie ma opcji a #L dziala jak nalezy

Opublikowano

Sharp działa, trzeba mieć tylko sposób na odpalenie go.

Nowłaśnie tamci to wogóle nie w teamcie przecież LeaverBuster to jest przetrzymanie do kolejki zanim odpale następną grę i  trzeba czekać 20minut a nie jakiś L# który mi dobrze działa.

Pozdrawiam cię piszesz dobrze

Opublikowano

Nowłaśnie tamci to wogóle nie w teamcie przecież LeaverBuster to jest przetrzymanie do kolejki zanim odpale następną grę i  trzeba czekać 20minut a nie jakiś L# który mi dobrze działa.

Pozdrawiam cię piszesz dobrze

Była poprawiona wersja Volibota w temacie, która czekała określony czas...

Opublikowano

moze dlatego że L# nie działa? -.- ludzie myślcie zanim piszecie posty /

L# działa i co najwyżej to Ty nie myślisz ..

Best%20Jungler%20EU_euw_421_0.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...