Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak zrobić rozwijane menu z tego przykładu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

06176497723281901385.png

 

na obecna  chwile znajduje się tam tekst

i jest przekierowanie pod przyciskiem na np inna stronę

a ja chce umieścić ciąg dalszy tekstu zeby ta tabelka rozwineła sie w dół

 

kod;

                    <div class="span6">
                        <div class="highlighted-box center">
                            <h1>NAGŁÓWEK</h1>
                            <p>TEKST TABELKI</p>
                            <button class="button button-sp">Czytaj więcej</button>
                        </div>
                    </div>
                </div>
            </div>
        </div>

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Opublikowano

Dodajesz pod przyciskiem kolejnego diva z resztą informacji i atrybutem visible:hidden. W JS dajesz funkcję zmieniającą ten atrybut na block. Do:

 

<button class="button button-sp">Czytaj więcej</button>

 

dodajesz onClick="funkcja();"

 

i to koniec.

Opublikowano

pomożesz na gg?

lub opiszesz gdzie dokładnie to umieścić? 

onClick="funkcja();"

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Opublikowano

Dodajesz pod przyciskiem kolejnego diva z resztą informacji i atrybutem visible:hidden. W JS dajesz funkcję zmieniającą ten atrybut na block. Do:

 

<button class="button button-sp">Czytaj więcej</button>

 

dodajesz onClick="funkcja();"

 

i to koniec.

 

 

pomożesz na gg?

lub opiszesz gdzie dokładnie to umieścić? 

onClick="funkcja();"

lepsze sposoby.

Opublikowano

nie da sie zrobić tego co ja chce

przycisk jest

a teraz ja chce zeby było tak jak sie go nadusi to się tabelka rozwinie troche w dół i bedzie dalszy tekst.... (zadne przekirowanie...)

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Opublikowano

nie da sie zrobić tego co ja chce

przycisk jest

a teraz ja chce zeby było tak jak sie go nadusi to się tabelka rozwinie troche w dół i bedzie dalszy tekst.... (zadne przekirowanie...)

O jakim przekierowaniu ty mówisz? onclick służy do wywoływania funkcji js, nie przekierowania (chociaż też można)

Opublikowano

No to powiesz jakmam ten kod umieścić

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Opublikowano

I to dać w html ppd mój kod a w cochceszrozwinac wpisuje mój tekst?

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Opublikowano

I to dać w html ppd mój kod a w cochceszrozwinac wpisuje mój tekst?

przeczytaj jakis kurs html i js + ogarnij jquery. cochceszrozwinac to id diva, ktory się wyswietla/znika. to co jest wyzej dajesz w znaczniki <script> </script> i dołączasz biblioteke jquery w head.

Opublikowano

Pomożesz poza forum ( wkleić to gdzie powinno być)

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Opublikowano

ref

 

dodam ze chce cos takiego;

http://www.pawelkaim.com/

 

jak u niego ;

Jak mogę pomócTobie?

 

i potem jest;

 

czytaj więcej - i takie cos rozwijane 

Jeżeli ci pomogłem kliknij : "LUBIĘ TO". Jeżeli uważasz że temat jest rozwiązany kliknij : "Oznacz jako rozwiązany".
Posty : 0/100/200/300/400/500/600/››700-799‹‹/800/900/1000

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...