Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MS Access - potrzebuję pomocy w zrobieniu dziennika elektrycznego


NestQ15

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam. Potrzebuję pomocy z progrem MS Access. Nigdy nie miałem do czynienia z tym progrem. Dzisiaj dopiero siedzę w nim już około 2 godzin. Robię projekt na ocenę celującą z informatyki, jestem obecnie w klasie 1. technikum. Muszę zrobić dziennik elektroniczny. Co do zadanie to:

-minimum 10 osób

-adres

-kilka przedmiotów minimum. 5

 

Postanowiłem zrobić coś takiego, że na ogólnej tabeli będę się wyświetlały numery, imiona, nazwiska i oceny z pięciu przedmiotów. Nauczyciel kazał, że do każdej osoby ma być inna tabela, czyli wydaje mi się, że ma to być coś w stylu hiper łącza. Jak to zrobić? Wyobraziłem to sobie, że po kliknięciu np. na wiersz drugi według screena, którego zamieściłem Wam w linku przeniesie mnie do tabeli z danymi osoby, czyli ocenami, imieniem, nazwiskiem itd. I dodatkowo będzie tam widoczny adres, numer domu, kod pocztowy itd. Tutaj Wam zamieszczam screena do tego co na razie zrobiłem.
http://zapodaj.net/5cf4e1ce55269.png.html
Proszę Was o pomoc.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...