Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak zrobić automatyczny spamer poke'ów?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Potrzebuje uprzykrzyć życie jednemu debilowi , i moje pytanie brzmi czy jest jakiś bot , albo cokolwiek który spamował cały czas pokami na jednego typa.


@ref

Opublikowano

Coś takiego na tym forum "nie istnieje", lecz jest poke bot, na centrum pomocy, jeżeli użyjesz głowy i włożysz troszeczkę pracy osiągniesz swój cel.
Moja pomoc:
http://www.mpcforum.pl/topic/1044587-poke-bot-video/to jest bot, którego musisz przerobić, dalej Ci nie pomogę, ponieważ chcesz działać na czyjąś niekorzyść :).

*Pamiętaj, że teamspeak3 posiada ochronę anti-flood, która chroni przed spamem chyba, że ochrona ta jest wyłączona :)

Opublikowano

Witam,

 

Potrzebuje uprzykrzyć życie jednemu debilowi , i moje pytanie brzmi czy jest jakiś bot , albo cokolwiek który spamował cały czas pokami na jednego typa.

@ref

Potraficie czytać ?

 

Koledze nie chodzi o pokebota na centrum pomocy tylko skrypt/plugin do poketowania użytkownika z poziomu klienta.

Opublikowano

Potraficie czytać ?

 

Koledze nie chodzi o pokebota na centrum pomocy tylko skrypt/plugin do poketowania użytkownika z poziomu klienta.

 

@S y l v e k Potrafisz czytać? To czytaj ze zrozumieniem! :)

 

Coś takiego na tym forum "nie istnieje", lecz jest poke bot, na centrum pomocy, jeżeli użyjesz głowy i włożysz troszeczkę pracy osiągniesz swój cel.

Moja pomoc:

http://www.mpcforum.pl/topic/1044587-poke-bot-video/to jest bot, którego musisz przerobić, dalej Ci nie pomogę, ponieważ chcesz działać na czyjąś niekorzyść :).

*Pamiętaj, że teamspeak3 posiada ochronę anti-flood, która chroni przed spamem chyba, że ochrona ta jest wyłączona :)

 

@koni@dageronxd niestety filmik został usunięty przez autora możesz do niego napisać ewentualnie zapytać w tym dziale: http://www.mpcforum.pl/forum/924-teamspeak-zarz%C4%85dzanie-serwerem/ktoś na pewno Ci pomoże :)

Opublikowano

Coś takiego na tym forum "nie istnieje", lecz jest poke bot, na centrum pomocy, jeżeli użyjesz głowy i włożysz troszeczkę pracy osiągniesz swój cel.

Moja pomoc:

http://www.mpcforum.pl/topic/1044587-poke-bot-video/to jest bot, którego musisz przerobić, dalej Ci nie pomogę, ponieważ chcesz działać na czyjąś niekorzyść :).

*Pamiętaj, że teamspeak3 posiada ochronę anti-flood, która chroni przed spamem chyba, że ochrona ta jest wyłączona :)

 

 ?? istnieje ?

https://viotax.com/

Discord : dc.viotax.com

Anti-Bot & Anti-DDOS dla twojego serwera Minecraft!

Opublikowano

 

 ?? istnieje ?

 

 

Coś takiego na tym forum "nie istnieje"

 

Przed zacytowaniem mojego postu najpierw przeczytaj go dziesięć razy :). Weź pod uwagę również cudzysłów na dwóch słowach, może zrozumiesz może nie ja więcej się w tym temacie nie wypowiem ponieważ wyczerpałem wszystko co można było napisać na ten temat. Jeżeli dalej chcesz prowadzić tą "dyskusję" zapraszam na komunikator do wiadomości prywatnych, pozdrawiam.

Opublikowano

Można bota przerobić w taki sposób, aby pokował co jakiś czas np. co sekundę daną rangę. Nadaj rangę temu koledze, zrób oddzielną np. test i mu ją nadaj, potem nadaj na tą grupe pooke, gdy użytkownik będzie na jakimś kanale i tak go będzie pookowało :)

Opublikowano

Na biedaka, możesz też użyć autoclickera :D.

¯\_(ツ)_/¯

WROCISZZLAKIEM.gif

 

 

HISTORIA SPRZETU

eHealth e-cigarette -> ego ce3 -> ego ce4 -> ego ce5 ->Provog Yago ->Evod MT3 ->KangerTech Protank3 -> Glassomizer BVC -> Glassomizer BVC [2x] -> KangerTech T3S -> ASPIRE CE5 BVC -> Vision Spinner I -> Vision Spinner II -> Mild Master -> Eleaf iStick 20w -> GS Air -> V-Spot -> Anyvape VMW SubOhm -> Smok VCT -> Mutation xv2 -> Evic VTC Mini -> UD Hunter -> Goblin Mini RTA -> Cuboid 200w -> Limitless RDTA



  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...