Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy zagralibyście na nowym serwerze EasyHC


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć!

 

Szykuję serwer EasyHC i chciałbym się spytać czy zechcielibyście pograć. Pluginy mam nie które autorskie nie które z neta ale uważam że połączenie kilku ciekawych pluginów nie jest złe. A więc szykuję projekt który wystartuje za tydzień. Reklamę napisze w piątek lub sobotę.

Opublikowano

Jest parę autorskich administracyjnych np. Spolszczenie banów itp. Jest również autorski CobbleX, Aukcje, Ogarniety drop, 2 pluginy antycheat. 


A co do rozrywek jest wiele ciekawych eventów nie jeden tylko który odbywa sie raz na tydzień eventy są co 3 dni ciągle jakieś nowe pomysły i ciekawe nagrody można na serwerze wygrać voucher na vipa. 

Opublikowano

Serwer niczym się nie wyróżnia, lecz poczekamy, zobaczymy. ;]

Pozdrawiam, QuaresTM. ;]

Opublikowano

Oczywiście  że są w internecie. Ale ja napisałem swoje własne. 


A i ludzie co lubią HEJTOWAĆ niech nic lepiej nie piszą pod tym tematem.


A po za tym easyhc to easyhc jaką ty chcesz rozgrywkę. Kopiesz, idziesz na klepe. Na takich serwerach sie nie robi nie wiadomo czego no ...


Gdybym robił serwer FB, 4FUN no to rozumiem jakieś rozgrywki coś w stylu innym niz wszyscy

Opublikowano

Moim zdaniem jeżeli chcesz aby EasyHC wypalił to dodaj coś autorskiego czego jeszcze nie ma . Jeżeli robisz kolejny serwer,który niczym specjalnym się nie wyróżnia to daj sobie najlepiej spokój ;).

Opublikowano

Mowie z gory: jezeli to bedzie easyhc w stylu jak kazdy inny kopiesz, klepiesz sie i dalej kopiesz to gracze bada ale nie dlugo. Pomysl nad jakimis urozmaiceniami, dodatkowymi achievemantami przykladowo za range, i innymi ciekawymi rzeczami. Cos co sie szybko nie znudzi. Jezeli masz na serwerze monety to porob questy, jezeli ekonomie to zaranianie za jekies czynnosci dodatkowe, jakis bankomat.

39740

http://www.mclista.pl/39740

Daj diamencika ;)

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...