Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czemu nie ma masowych banów za bola a za sharpa jest ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy bol współpracuje z RIOTEM czy jak ? Co to dla nich masowe bany za bola, zoomhacki, i.in.? Jak wszyscy to wszyscy do ch...

 

podobno BoL się zabezpieczył i dokładniej przejrzał kod lola a joduskame coś przeoczył ...

Opublikowano

Wiesz, jak kilkadziesiąt -tysięcy użytkowników w święta spamowało : "kiedy L#" to juduska się pośpieszył, z tego co mi się wydaje to przy Bolu pracuję więcej ludzi niż przy L#, ponieważ L# nie dawno wyszedł jest darmowy a jego skrypty w porównaniu ze skryptami płatnymi Bola to nic, większość osób chciało przyoszczędzić (nie dziwie się bo sam czekałem na Sharpa) dlatego joduska wydał jak najszybciej mógł. 

 

Tak to jest ja się nie poczeka do końca pracy, tylko się chce już. 

Best%20Jungler%20EU_euw_421_0.png

Opublikowano

Joduska sprzedał swoich użytkowników riotowi :)


Carl Johnson Aka CJ

Kings Never Die
After five years at east coast, It was time to go home.

 

Opublikowano

Powiem wam tak, fakt, że team Joduska zaliczył taką wpadkę, dla mnie jest zaletą - patrząc w dłuższej perspektywie czasu, projekt jasno zmierzał do celów komercyjnych, po tej akcji zapewne straci wiele użytkowników, a co za tym idzie, nasz kochany szwabek znowu będzie musiał budować markę i zachęcać ludzi do używania swojego programu - L# będzie dłużej darmowe :)

Beka tylko z tych, co wydali 500, 600PLN na konta i się dziwią, że zostali zbanowani za cheatowanie na darmówce :D

 

Joduska sprzedał swoich użytkowników riotowi :)

Raczej wątpię, banowani są ludzie którzy korzystali z L# w ciągu ostatnich 2 miesięcy, gdyby Jodus nas sprzedał, to nie rozwijałby w tym czasie dalej tego projektu, tylko by się wyjebał na to.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...