Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd łączenia z serwerem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam problem otóż na swoim serwerze (hamachi) wgrywalem okno bonusów i coś w locale podmienialem ale nie pamietam :) wszystko było ok , gdy tu nagle zresetowałem maszyne , wchodze i błąd podczas łączenia sie z serwerem :( podmienilem jeszcze locale i root na nowe (czyste) i to samo / Zapora off / antyvirus off / serverinfo / imfo dobre / portmap on

Opublikowano

Heh, hm a ja bym prosił syslog oraz syserr z db, ch1 od dnia wczorajszego do samego końca ;p

W syslog pisze tam data jak coś po lewej stronie.

Pozdrawiam.

Pomogłem ? klik up to Like ;D ( Lubię to ! ) xD

300 postów-> 10.10.2013 godz. 9:00
400 postów-> 19.10.2013 godz. 9:00

 

Opublikowano

Zadnego syslogu nie bylo był tylko log xD 0130 01:26:10691 :: ľË¸˛: ĆŃ ¸đµĺŔÔ´Ď´Ů.

0130 01:26:00007 :: 0130 01:26:00008 :: 
0130 01:26:00008 :: ## Network - OffLine Phase ##0130 01:26:00008 :: 
0130 01:26:00008 :: 0130 01:26:00008 :: 
0130 01:26:00066 :: importing from pack debugInfo
0130 01:26:00067 :: importing from pack locale
0130 01:26:00095 :: importing from pack constInfo
0130 01:26:00116 :: importing from pack mouseModule
0130 01:26:00125 :: importing from pack ui
0130 01:26:00223 :: importing from lib _weakref
0130 01:26:00225 :: importing from pack networkModule
0130 01:26:00231 :: importing from pack playerSettingModule
0130 01:26:00304 :: importing from pack emotion
0130 01:26:00312 :: importing from pack uiPhaseCurtain
0130 01:26:00315 :: importing from pack uiCandidate
0130 01:26:00319 :: importing from pack musicInfo
0130 01:26:00320 :: importing from pack stringCommander
0130 01:26:01247 :: NEWMAIN STREAM ----------------------------------------------------------------------------0130 01:26:01248 :: 
0130 01:26:01248 :: NEW POPUP DIALOG ----------------------------------------------------------------------------0130 01:26:01248 :: 
0130 01:26:01248 :: importing from pack exception
0130 01:26:01249 :: importing from lib errno
0130 01:26:01249 :: ===== Load Script File : UIScript/PopupDialog.py0130 01:26:01249 :: 
0130 01:26:01250 :: importing from pack uiScriptLocale
0130 01:26:01267 :: NEW CURTAIN  ----------------------------------------------------------------------------0130 01:26:01267 :: 
0130 01:26:01267 :: 0130 01:26:01267 :: 
0130 01:26:01268 :: ## Network - OffLine Phase ##0130 01:26:01268 :: 
0130 01:26:01268 :: 0130 01:26:01268 :: 
0130 01:26:01268 :: importing from pack introLogin
0130 01:26:01297 :: importing from pack serverInfo
0130 01:26:01298 :: importing from pack uiCommon
0130 01:26:01308 :: importing from lib time
0130 01:26:01309 :: importing from pack ServerCommandParser
0130 01:26:01310 :: NEW LOGIN WINDOW  ----------------------------------------------------------------------------0130 01:26:01310 :: 
0130 01:26:01313 :: LOGIN WINDOW OPEN ----------------------------------------------------------------------------0130 01:26:01313 :: 
0130 01:26:01313 :: ===== Load Script File : locale/eth/ui/LoginWindow.py0130 01:26:01313 :: 
0130 01:26:01696 :: ŔÚµż ·Î±×ŔÎŔ» ÇϽ÷Á¸éloginInfo.pyĆÄŔĎŔ» ŔŰĽşÇŘÁÖĽĽżä
 
ł»żë:
================================================================
addr=ÁÖĽŇ
port=Ć÷Ć®
id=ľĆŔ̵đ
pwd=şńąĐąřČŁ
slot=Äł¸ŻĹÍ Ľ±ĹĂ Ŕε¦˝ş (ľř°ĹłŞ -1Ŕ̸é ŔÚµż Ľ±ĹĂ ľČÇÔ)
autoLogin=ŔÚµż Á˘ĽÓ ż©şÎ
autoSelect=ŔÚµż Á˘ĽÓ ż©şÎ
locale=(ymir) LC_Ymir Ŕϰćżě ymir·Î Ŕ۵ż. ÁöÁ¤ÇĎÁö ľĘŔ¸¸é korea·Î Ŕ۵ż
0130 01:26:01696 :: 
0130 01:26:10285 :: ---------------------------------------------------------------------------- CLOSE LOGIN WINDOW 0130 01:26:10285 :: 
0130 01:26:10285 :: ---------------------------------------------------------------------------- DELETE LOGIN WINDOW0130 01:26:10285 :: 
0130 01:26:10302 :: ---------------------------------------------------------------------------- DELETE POPUP DIALOG 0130 01:26:10302 :: 
0130 01:26:10302 :: ---------------------------------------------------------------------------- DELETE CURTAIN0130 01:26:10302 :: 
0130 01:26:10302 :: ---------------------------------------------------------------------------- DELETE MAIN STREAM 0130 01:26:10302 :: 
0130 01:26:10311 :: CResourceManager::__DestroyDeletingResourceMap 64
0130 01:26:10313 :: CResourceManager::__DestroyResourceMap 71
0130 01:26:10359 :: CResourceManager::__DestroyResourceMap 0
0130 01:26:10359 :: CPythonBackground Clear0130 01:26:10359 :: 
0130 01:26:10359 :: PythonIME Clear0130 01:26:10359 :: 
0130 01:26:10359 :: PythonNetworkMainStream Clear0130 01:26:10359 :: 
0130 01:26:10359 :: Python Graphic Clear

Chyba o to chodzi? :D a syser pusty
Opublikowano

Można wiedzieć na jakich plikach tworzysz ten serwer ? :)
Jeśli Terenzo proponuje pobrać rozpakowane root z tematu zmienić ip i

wtedy spróbuj,tak samo launcher* pobierz z tematu i niech gracze uruchamiają jako administrator!

478.jpg

Opublikowano

Wszystko pozmieniane pliki by terenzo , 15 min przed robotą którą robiłem działał , poźniej wgralem coś do root/locale i nie działał .. Podmieniałem root i locale na czyste (ze zmienionymi serverinfo) i nadal błąd ;/

Opublikowano

uu nie jest błąd 2003 - Can't connect to MySQL server on "moje ip z końcówką .100" (10061)

wejdź jeszcze do virtualboxa uruchom pliki tzn. /start + 1-4 kanały i wpisz ps i pokaż co tam ci wyszło .

Opublikowano

Z jakiegoś powodu nie odpalają ci sie kanały i auth , I powiem szczerze ze nie mam pojęcia jak to naprawić miałem tak kilka razy gdy  wprowadziłem jakieś zmiany np. w item_proto i po komendzie reboot padał serw.... Teraz przed rebootem zawsze daje /stop i nic do tej pory sie nie zwaliło , jesli nie wprowadziłeś dużo zmian to najszybszym wyjściem bedzie usunięciem wszystkiego tzn. całej maszyny i instalacja nowej + wgranie plików na nowo , zawsze możesz tez skopiować cały folder poland odpowiedzialnego za questy itp

Opublikowano

Wina nie leży po stronie clienta tylko serwera przejdź do ftp podeślij sysser z katalogów db, channeli, auth podeślij błędy zobaczymy w czym jest problem. I tak na przyszłość pierwsze musisz zatrzymać serwer poprawnie go zamknąć skryptem po czym dać reeboot to samo tyczy się wyłączania vb. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...