Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Gunfire Movies | Robimy filmiki !


Kero881

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WITAM


70ygia.png

 

 

9gatdj.png

 


Wiec tak, wraz z kumplem  postanowiliśmy tworzyć takie mini fragmovie z jedną akcja z gry Counter-Strike Global Offensive, może kiedyś w przyszłości może będziemy kręcić pełne fragmovie, nie tylko pojedyncze akcje.
Uczymy się łączyć zabawę z pasją, przy okazji uczyć się w programie 
Sony Vegas.

 

Wrzucamy na kanał w tygodniu minim. 2 filmiki.
Staramy się wrzucać nowe filmiki od poniedziałku.

 

9gatdj.png

Jeśli masz jakies ciekawe akcje z gry Counter-Strike Global Offensive i chcesz żebyśmy zrobili z tego filmik.

Wyślij nam Twoje demko!
FANPAGE


Nick w grze i numer rundy. Przyklad : 
Nick : Coco$$$ 
Runda : 17

 


ZAPRASZAM DO ZOBACZENIA I OCENIANIA.
 

LISTA:

NOWY -->  [CS:GO] TROLLYOU - Hi! I'm... 

 

 

[CS:GO] Hany - Ace on Mirage!

 

 [CS:GO] hakjer - Snake's speed

 

[CS:GO] k***a mac - Killing Spree 

 

[CS:GO] hakjer - Saves The Match! 

 

[CS:GO] jwpBiceps - Easy Shoot 

 

[CS:GO] Coco$$$ - Nova Skill 

 

Counter-Strike Global Offensive (INTRO CHANNEL) 
 

 

 

Każdy nowy filmik będzie dodawany do tej listy.
Jak to oceniacie ? Komentarze mile widziane.

2lxtkm1.png

Opublikowano

Akcja kumpla graliśmy mecz, który później wygraliśmy.
Kolega nie ma aima, tak jak piszesz, jest w 100% czysty.
Nie nagrywamy akcji cziterów, a normalnych graczy, którzy czasem ustrzelą coś fajnego.

2lxtkm1.png

Opublikowano

Lel, ale te pociski z Novy leciały zupełnie w inną stronę.

 

Zresztą to jakieś silvery. W ogóle do niego nie strzelali.

 

Dobra, sorry. Jednak to nie cheat. To po prostu wina dema, bo jest 16 tick.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Silvery czy nie silvery, każdy gra jak umie, a akurat ładnie ich wybił.

Nie każdy potrafi grac tak dobrze jak Ty.

Lel, nie mówię, że potrafię grać, bo jestem c*****y, ale sam mogę Ci zaraz wysłać jakiegoś ace z silverów/goldów i co z tego skoro są oni strasznie słabi i mogę ich wybijać i robić takie filmiki parę razy dziennie.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Lel, nie mówię, że potrafię grać, bo jestem c*****y, ale sam mogę Ci zaraz wysłać jakiegoś ace z silverów/goldów i co z tego skoro są oni strasznie słabi i mogę ich wybijać i robić takie filmiki parę razy dziennie.

To rób na co czekasz ;)

2lxtkm1.png

Opublikowano

Lel, nie mówię, że potrafię grać, bo jestem c*****y, ale sam mogę Ci zaraz wysłać jakiegoś ace z silverów/goldów i co z tego skoro są oni strasznie słabi i mogę ich wybijać i robić takie filmiki parę razy dziennie.

Chętnie zagram mixa, gram 2 tygodnie i zobaczymy czy mnie zjedziesz Panie LEL Ranga Gold

Opublikowano

Chętnie zagram mixa, gram 2 tygodnie i zobaczymy czy mnie zjedziesz Panie LEL Rangag Gold

1. Ja nie mówiłem, że jestem dobry. Jestem słaby, ale nie znoszę sytuacji kiedyś ktoś z wyższych rang niszczy silvery i chwali się jaki jest wielki gracz wrzucając to na yt. A ta akcja z Novą była z pewnością przeciwko jakimś niższym rangom. Wystarczy spojrzeć jak strzelali.

2. Na razie j**** CSa, bo muszę antenę większą kupić, pingi po 150 mam.

3. Bardzo chętnie zagram jak kupię tą antenę. Myślę, że w przyszłym tygodniu już będę miał.

id/radtor29 albo id/radtor

Na obu gold 4, więc to nie smurf.

graphic.pnggraphic.png


Opublikowano

Jeśli macie jakieś ciekawe akcje które warto nakręcić i zrobić z tego mini fragmovie, piszcie bez problemu wszystkie akcje są brane pod uwagę <5>

2lxtkm1.png

Opublikowano

Nowy filmik, tym razem nadesłany przez Fanpag'a, oby takich wiecej.
Myślimy o nakręceniu pełnego fragmovie, lecz brakuje dobrych akcji.

2lxtkm1.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...