Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Co w tym skrypcie jest źle (zombie)?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Napisałem skrypt gdy zabijemy zombie o nazwie "zombie" to dostaniemy wiadomość "zombie zabity"


Skrypt jest wytabowany


Gdy reloaduje skrypt pisze 


can't undestand this condition: 'trigger' (zombie.sk line 3: trigger:')


SKRYPT:


on death of zombie:

     if name of entity is "zombie":

          trigger:

               send "zombie_zabity"

 

Opublikowano

Sprobuj zrobic tak:

On death of zombie:

if name of enity is "zombie":

send "zombie zabity"

 

 

NIETESTOWANE!!

P. S. Jak sie nie bedzie wyswietlac graczowi to mozna dac po send "text" to the player ;)

 

 

//EDIT

Z tego co wiem i mi sie wydaje to trigger sie uzywa tylko po command /komenda [] lub innej nazwie komendy ;)

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Nigdy nie pisałem w scriptcie, ale po co "if name of entity is "zombie"" skoro samo "on death of zombie" rozpoczyna całą sekcję? Sprawdzasz czy Zombie nazywa się Zombie? Nie ma to sensu.

Dwa: "send "cos"" - do kogo to wysyłasz? skąd script ma to wiedzieć? Podrzućcie mu jakiś kod na wysyłanie do gracza, bo Script nawet nie wie gdzie to wysyła.

Opublikowano

Nigdy nie pisałem w scriptcie, ale po co "if name of entity is "zombie"" skoro samo "on death of zombie" rozpoczyna całą sekcję? Sprawdzasz czy Zombie nazywa się Zombie? Nie ma to sensu.

Dwa: "send "cos"" - do kogo to wysyłasz? skąd script ma to wiedzieć? Podrzućcie mu jakiś kod na wysyłanie do gracza, bo Script nawet nie wie gdzie to wysyła.

Napisalem zeby dopisal to the player ;)

 

Nwm po co ci taki prosxiutki kodzik ale lap:

On death zombie:

send "zabiles zombie" to the player

Pomogłem? Daj +

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...